Vierka Berkyová

Rozhovor s Vierkou z 2.prosince

14. ledna 2008 v 19:15
Jaké stylistické změny jste v SHS podstoupila: Zesvětlení a zkrácení
Co nejhezčího mi porota řekla: Nejvíc se mi líbilo druhé semifinálové kolo, když mě porota chválila.
Co nejhoršího mi porota řekla: Nic zvláštního, akorát s tou angličtinou, ale to byla pravda.
Komu jsem dala svůj první autogram: No tak to už nevím, v posledních dnech v nákupním centru.
Jakou písničku by jsem chtěla v Superstar zazpívat: Cokoliv od zpěvačky Cece Wynans.
Kdo nejmilejší mi vypadl v semifánolém kole: Joyko Rakyta a Dášenka.
Kdo je tvůj nejlepší přítel/kyně a proč: Marcel, Dominika, Miško, Ivka, Natal, ale všichni jsou skvělí.
Který porotce je můj nejmilejší a proč: Všichni jsou zlatí a mám jich stejně ráda.
Na které finálové kolo se nejvíc těším a proč: Na balady, vybrala jsem si svou oblíbenou písničku.

Vierka Berkyová se stala 3. Slovenskou Super Star

14. ledna 2008 v 19:14
Já osobně jsem tedy fandila Dominice, protože byla prostě lepší a měla i hezčí hlas.
Vierka se stala mezinárodně uznávanou třetí slovenskou superstar. Ano vím, že mnozí z vás by si byly typli i před finálovým kolem, no Vierka rozhodně ne. Je první reakcí, kterou jsme měli možnost vidět na televizní obrazovce byl pláč "zhroucení". Co se dělo potom jsme už neviděli. Tak teda čtěte.
Vierka se teda pustila v usedavý pláč, který přetrvával ještě poměrně dlouho po vypnutí kamer. Sedla si na pódium, protože nezvládala stát a plakala. A co říkala? Na otázku, proč pláče, odpověděla "já nevím". Potom jsme přecijen zjistili, že jsou to slzy štěstí, i když ještě po přidělení titulu třetí superstar pochybovala o tom, zda si to zaslouží: "Já nevím, velmi jsem držela palce Dominice, ona by si to opravdu zasloužila. Nevím jestli si to já zasloužím, či někteří lidi nezůstali zklamaní. Velmi jsem to přála Dominice". Překvapivě pověděla Vierka. Na Dominiku však rozhodně nezapomeneme ve svojich budoucích plánech, spíš naopak, rozhodně by s ní chtěla něco podniknout. Opět se tedy projevilo Vierkino dobré srdce a lidskost, kterou na ní její "kolegové" finalisti a finalistky vyzdvihovali.
Následovala série rozhovorů, které Vierka poskytla. Vůbec jí ani nenapadlo, že má pokažený make-up, že neví pořádně říci ani jednu souvislou větu. Opravdu nemysla na nic, jen na to, že vlastně nerozumí tomu co se stalo. "Víš já si to neuvědomuji. Nedochází mi to, ani mi neblahopřejte, mně je to divné, já si stále , neuvědomuji, nedochází mi, že jsem vyhrála právě já" pověděla na after-party, kde se rozproudila pravá nezávislá zábava. "Já se musím někoho zeptat, zda i v předchozích dvou sériích to vítězům vůbec nedocházelo". A velmi pomalu to docházelo i jejím rodičům, kteří od momentu vyhlášení vítězky jejich dcerky, byly nesmírně nadšení, plakaly spolu se svojí dcerou a v jejich očích se odráželo štěstí ze svojí dcery, která neměla v životě nejlehčí.
Určitě vás zajímá jak výhru Vierku vnímala Dominika. Zpěvačka, která byla favoritkou všech tří porotců byla určitě trochu zklamaná, ale na druhé straně to Vierke dopřála stejně jako Vierka jej. "Ono je už vlastně jedno, která z nás to vyhrála, protože i druhé místo je krásné" řekla ještě před přenosem. Po čas přenosu řekla "Vím, že to vyhraje Vierka. To Killing me soffly zazpívala opravdu krásně. Určitě to vyhraje ona."
Mimochodem všimly jste si, že v jevišti seděli opět tři chlapci od rappera 50Centa? Když minule vznikli velké polemiky o tom, či jsou opravdu od 50Centa, tak jsem se jich na to zeptala, aby jsem vám mohla dát odpověď. Ano jsou to kolegové 50Centa, zůstali tu ještě pár dní po jeho koncertě v Bratislavě, aby vyřídili nějkaé pracovní a obchodní záležitosti. Po čas svého pobytu tu poctivě sledovali superstar a Vierka se jim údajně líbila. Myslí si o ní, že je velmi dobrá zpěvačka. Dá se tedy říct, že volba naší třetí superstar je schválena i mezinárodně.

Vierka Berkyová - Životopis

14. ledna 2008 v 19:13
Profese: Zpěvačka
Datum narození: 16.10.1991
Místo narození: Lučenec, Slovenská Republika
Znamení: Váhy
Životopis: Zatím ho připravuji
 
 

Reklama