S Club 7

Paul Cattermole - Životopis

30. května 2008 v 21:50
Profese:
Herec, zpěvák
Datum narození: 07. 03. 1977 (31 let)
Místo narození: Anglie
Znamení: Ryby
Životopis:
Paul Cattermole je největší divoch z celé party S Club 7. Má dvojitý piercing na levém obočí a také na levém uchu. Kroužek nad okem si kvůli seriálu musel nechat odstranit. "Nehodil se k čisté image S Club 7" vypráví a s mrknutím oka prozrazuje: "Brzy si za to nechám udělat velké tetování na místě, které kamera nikdy nezabírá!" Můžeme se jenom dohadovat, kdepak to asi je?

Akce, síla, tempo - to potřebuje Paul Cattermole, narozený 7.března 1977, k životu. Jeho velkou vášní jsou auta, dívky a hudba. Jsou dvě věci, které opravdu nemusí - dlouhé nudné hodiny ve škole a mrzutá nálada. Špagety miluje proto, že existuje neomezené množství omáček, které se k nim dají přidat. Nepohrdne ovšem ani grilovaným kuřátkem. Jeho idoly: Stevie Wonder, Jimmy Hendrix, Bob Marley a Beatles. "Původně jsem se chtěl stát fyzikem" vypráví Paul, "ale pak zvítězilo srdce nad rozumem a já se rozhodl pro muziku. Všechno své nadání jsem zdědil od svých tří strýců." Nadání pro přírodovědu - z té dostával na Marlborough School ty nejlepší známky - geny přeběhly od strýčka fyzika. Druhý strýc zase vedl známá Abey Road Studia, která proslavily Beatles.

Jeho herecký talent pochází pro změnu od strýce č. 3, který hrál v klasických filmech mj. po boku Anthony Hopkinee. Ve 13 letech vstoupil Paul poprvé do showbusinessu. "Zúčastnil jsem se konkursu na roli v muzikálu "West Side Story" v St.Albans a oni mě vzali. Pak jsem si zahrál také v seriálu "Bugsy Melone". Ve čtrnácti založil společně se třemi kamarády rockovou kapelu "Wide Load" - Paul se postavil za mikrofon. "Zpívali jsme coververze od Lou Reeda, Lenny Kravitze a Beatles. Náš tehdejší basista je stále mým nejlepším kamarádem - spolu jsme si pronajali dům." Pět let hráli Wide Load po barech a klubech, až od jednoho hudebního vydavatelství získali nahrávací smlouvu, avšak odmítli! "Nechtěli jsme se vázat."

Od 16 let začal Paul, který má starší sestru a dva mladší bratry, chodit na Mount View Drama School v londýnské čtvrti Wood Green. "Tři roky jsem chodil na hodiny zpěvu, tance a herectví." Při jednom divadelním vystoupení poznal Hannah Spearritt, která v něm hrála mladou královnu. S divadelní skupinou procestoval celý svět od Hong Kongu až po New York. Byla to právě Hannah, která ho přemluvila, aby šel na casting S Club 7. Paul říká: "Byl jsem nejprve skeptický, pak mě ale přesvědčila Simonova filozofie, o tom, že S Club 7 představuje sílu teenagerů v novém tisíciletí - tak jako tehdy v 60. letech, kdy si teenageři vymysleli svou vlastní hudbu, módu a trendy.

Pro starší příznivce klubu je Paul Cattermole žádaným sunny boyem, který vyzařuje šarm a je cool. V oblékání není nijak zvlášť vybíravý. Rád nosí džíny a nejvíce ty staré, protože jsou úžasně obnošené. Nepřehlédnutelné jsou Paulovy prsteny. "Ten, který nosím na levém malíčku, má na povrchu divadelní masky, které mi připomínají mé umělecké kořeny. Vlastním také jeden s hudebním motivem. Zvláštní vztah mám k tomu od své expřítelkyně a ten opravdu velký, čtvercovitý, stříbrný, je z L.A. Nenosím je sice pořád, protože šperky obecně rád nemám, ale prsteny jsem si oblíbil." Téměř každý týden ztrácí jedny sluneční brýle. Dokáže každou párty přivést do nálady a nevynechá jedinou příležitost si zaflirtovat. Do začátku roku 2001 měl dvě vážné známosti - oba vztahy vydržely téměř rok. S klidem v hlase dodává: "Do dvaadvaceti jsem měl sex se 14 dívkami. Ale přísahám: Nebyla mezi nimi žádná z S Club 7!"

To se však změnilo. Po dvou letech existence skupiny se do sebe zamilovali Paul a Hannah Spearritt. Pár se představil v říjnu 2001, ale původně měl být utajený šest měsíců.
Filmografie:
2002Ať žije S Club! (Viva S Club) ...Paul
2001Pop Goes Christmas ...Performer
2001S Club 7: Don't Stop Movin ...S Club 7
2001S Club 7: Never Had a Dream Come True ...Paul
2001S Club 7 in Hollywood ...Paul
2000Planet Pop ...
2000S Club 7: Reach ...
2000S Club 7: Artistic Differences ...Paul
2000S Club 7 in New Zealand ...Paul
1999S Club 7: S Club Party ...
1999S Club 7 - It's an S Club Thing ...PaulJon Lee (II) - Životopis

29. května 2008 v 21:51
Profese:
Herec, zpěvák
Datum narození: 26. 04. 1982 (26 let)
Místo narození: Devon, Anglie
Znamení: Býk
Životopis:
Jon Lee se kvůli podváze musel vzdát vegetariánství, ale i tak je proti hromadným chovům zvířat a pokusům na nich! Nikdy by nepoužil kosmetiku testovanou na zvířatech. "Trhá mi to srdce, když vidím strádat psy a kočky," říká Jon, který vlastní pětiletou fenku jménem Molly.

Kdyby nebyl v S Club 7, pracoval by jako zvěrolékař, nebo by se angažoval u Greenpeace v ochraně životního prostředí. Jon Lee, který před kamerou a na pódiu působí uvolněně a vesele, je v soukromí tichý a introvertní kluk. Ve vztahu k dívkám je prý spíše stydlivý. "Jsem romantik, ale žádná měkota," tvrdí Jon a ukazuje, že má smysl pro humor. "Už teď mám třeba pět opravdických tetování!" Jonova citlivost souvisí s jeho neklidným dětstvím. "Rodiče se celkem sedmkrát stěhovali," vypráví. "Pro mě to vždycky znamenalo ztratit staré přátele a hledat si nové. To je člověk neustále osamělý." A s úsměvem dodává: "Proto nemám na rozdíl od Tiny a Rachel problémy s životem na cestách. Jim se totiž neustále stýská po domově."

Nejmladší klubák, přišel na svět 26. dubna 1982 ve městě Croydon jako syn stavebního podnikatele a vyrostl se svými sourozenci Jamiem (o 5 let starší), Benem (o sedm let mladší) a Cassie (o tři roky mladší). Miluje své vlasy, Robina Williamse a rád čte knížky. Mezi Jonovy oblíbené zpěvačky patří Cher, Whitney Houston a obzvláště Britney Spears.

Dokonale zchladit ho dokáže vanilková zmrzlina. V jeho tašce vždy najdete mramorové vajíčko pro štěstí, fotky jeho rodiny, diskmana, hřeben a mobil.

První herecké vzdělání se mu dostalo již ve čtyřech letech. Hned na to se stal členem místního divadelního spolku a rodiče mu navíc platili soukromé hodiny herectví. Ve třinácti ho jeho rodiče strčili do internátu v Londýně, aby ho ušetřili dalšího stěhování. Jon k tomu dodává: "První dny jsem ronil slzy, teprve o pár měsíců později jsem našel opravdové přátele."Na internátu poznal mimo jiné Scotta ze skupiny , a taky Billie Piper - dnes velmi dobrou zpěvačku. "Na stejnou školu jako já, jen o několik tříd výš chodila i Emma Bunton ze Spice Girls! Často sklízela posměch za to, jaká byla boubelatá." O tom, že se s Emmou a Scottem jednoho dne sejde v šoubyznysu se mu ani nesnilo. "Cítil jsem se tenkrát tak opuštěný a navíc mi chybělo sebevědomí," vzpomíná. Jediné, za co jsem sklízel uznání, byla má vystoupení se školním divadlem."

Jeho herecký talent nezůstal utajený. V patnácti byl vybrán pro jednu z rolí v nejúspěšnější britské mýdlové opeře "Eastenders". Objevoval se v ní půl roku a přes noc se v Anglii stal hvězdou. Jednoho dne objevil v časopise inzerát na konkurz na obsazení divadelní hry Oliver. Získal hlavní roli, kterou s odstupem času označuje za svou největší životní zkušenost. Následně se přihlásil na divadelní školu v Sylvii, kde se herecky zdokonalují ty největší světové hudební celebrity.

Natočil další televizní filmy, mj. s Emily Waston (Mlýn u rybníka), a byl přitom angažován pro S Club 7. Nemá žádnou přítelkyni. "Těžko se zamilovávám. Ve čtrnácti se na internátu zbláznil do Alimy. Byl jsem si jistý tím, že si tuhle dívku jednou vezmu za ženu. Nakonec ale po měsíci ten vztah skončil. Trápil jsem se tak, že jsem skoro umřel!" A jaká by měla být žena jeho snů? "Vtipná jako Cameron Diaz, přirozená jako Britney Spears a romantická jako Celine Dion.
A hlavně musí mít krásný úsměv." Každou neděli vstává opravdu hodně pozdě, nosí volné a nebo lépe žádné oblečení, sleduje černobílé filmy, pak si dá horkou koupel a večer jde brzo spát, aby měl na pondělí dostatek energie.

V součastnosti se angažuje na divadelních prknech.
Filmografie:
2005Celebrate the Sound of Music ...Performer
2003Bezva parta (S Club Seeing Double) ...Jon
2002Ať žije S Club! (Viva S Club) ...Jon
2001Pop Goes Christmas ...Performer
2001S Club 7: Don't Stop Movin ...S Club 7
2001S Club 7: Never Had a Dream Come True ...Jon
2001S Club 7 in Hollywood ...Jon
2000S Club 7: Reach ...
2000S Club 7: Artistic Differences ...Jon
2000S Club 7 in New Zealand ...Jon
2000Planet Pop ...
1999S Club 7 - It's an S Club Thing ...Jon
1999S Club 7: S Club Party ...
1985EastEnders ...Josh Saunders (1997)

Hannah Spearritt - Životopis

29. května 2008 v 21:46
Profese:
Zpěvačka, herečka
Datum narození: 01. 04. 1981 (27 let)
Místo narození: Great Yarmouth, Norfolk, Anglie
Znamení: Beran
Životopis:
Hannah Spearritt se narodila 1. dubna 1981 v Great Yarmouth na východním pobřeží a je z S Club 7 ta nejzřetelnější. Ani chvilku neposedí, nedokáže mít chvíli zavřenou pusu, je to nefalšovaná party-girl, chodí na všechny mejdany, na zápasech FC Liverpool stává na tribuně mezi křičícími fanoušky a fandí svému oblíbenému fotbalovému mužstvu. Má ráda prakticky všechno, co dělá. Na střední škole vynikla v plavání, v tenise a v běhu.

Hannah je plná protikladů - má nakažlivý smích, ale umí taky pěkně nadávat jako fúrie. Miluje Leoparda DiCapria. Její
vzhled je nenápaditý a nekonvenční. Není spokojena se svýma nohama a nenávidí šaty. "Má matka mě nutila chodit na party ve strašnejch růžovejch šatech. Vždy jsem naříkala a brečela, ale ona byla prostě neoblomná. No a v jednom z dílů seriálu jsem musela nosit takové růžové šaty - byla jsem jak prasátko!" Místo toho, aby si hrála s panenkami, lezla radši se svým starším bratrem Stuartem po stromech a prala se s kluky ze sousedství.

Hannah je pořádné číslo: "Když jsem od maminky dostala ke svým šestým narozeninám barbínu, šlehla jsem s ní o zeď a s křikem jsem vzteklá běhala po baráku." Blonďatá Hannah navštěvovala East Norfolk High Scool ("matematika a tělocvik byly moje nejoblíbenější předměty") a chodila na hodiny baletu a herectví. Měla mnoho představ o tom, co by v životě chtěla dělat. Přes zdravotní sestřičku, profesionální hráčku tenisu a učitelku, až po cvičitelku aerobiku.

"Pořád jsem se chtěla stát hvězdou," říká Hannah, která dokonce už ve svých třech letech hrála v jedné televizní reklamě. Následovala vystoupení v muzikálech a na divadelních prknech. Ve třinácti převzala hlavní roli v muzikálu "Bugsy Malone". Tam poznala svou nejlepší kamarádku Sheridan, se kterou se dnes dělí o jeden londýnský byt. Minty, jak zní její přezdívka, nastoupila do S Club 7 přes inzerát v časopise "Stage".Hannah doplňuje: "Po castingu bylo osm měsíců ticho po pěšině, pak zavolal Simon Fuller a řekl: "Kočko, vybrali jsme tě! Z radosti jsem dostala záchvat smíchu."

"Nejvíc jsem se zatím vyřádila, když jsme s kapelou fotili reklamu pro Smash Hits. Zalili nás až po uši čokoládovým krémem a všude nám nastrkali sušenky. Museli jsme tak být celý den, takže dlouho nikdo z nás nevezme sladké do pusy." Je několik věcí, na které by Hannah raději zapomněla. To, když na střední postříkala barvou celou třídu. Ke všemu se ještě přiznala, že vyjma jednoho, podváděla všechny své partnery. A když s Paulem Cattermolem ze
skupiny z okna svého bytu ukazovali o úplňku na zaplněnou pláž své holé zadky. Přiznala se také, že si vždycky přidávala pár let jen aby se mohla dostat do nočních klubů.

V současné době se věnuje herectví a září v seriálu Primeval.
Filmografie:
2004Agent Cody Banks 2 (Agent Cody Banks 2: Destination London) ...Emily Sommers
2004Chuckyho sémě (Seed of Chucky) ...Joan
2003Bezva parta (S Club Seeing Double) ...Hannah
2002Ať žije S Club! (Viva S Club) ...Hannah

Jo O'Meara - Životopis

29. května 2008 v 21:43
Profese:
Zpěvačka, herečka
Datum narození: 29. 04. 1979 (29 let)
Místo narození: Rush Green, Essex, Anglie
Znamení: Býk
Životopis:
Jo O'Meara se narodila 29. dubna 1979 ve městě Rush Green v Essexu. Je typickou anglickou dívkou činu: blond, hlasitá, vtipná a drsná. Nenechá se ničím a nikým vyvést z míry. V dětství byla puťkou s růžovými šatičkami a rovnátky, kterou rozmazlovali její rodiče. Jako dvanáctiletá vyhrála s písničkou The Locomotion v karaoke zpěvu a objevila svůj talent. Později navštěvovala školu pódiového projevu "Italia Conti", kde tři roky chodila na hodiny zpěvu, tance a herectví. S country-kapelou vystupovala v londýnských klubech. "Vždy jsem snila o tom, že se jednou stanu zpěvačkou," vzpomíná Jo O'Meara. Dvakrát to už vypadalo slibně, ani jednou to však nakonec nevyšlo. V 17ti letech se měla stát zpěvačkou skupiny "Sopid Harmonie", pak však přišla o smlouvu. Nevyšel ani hvězdný plán s německým projektem - skupinou "2-4 Family". Byl z toho propadák. Teprve třetím pokusem se stala trefa do černého. Jo se přihlásila na inzerát Simona Fullera - a byla přijata. "Byla jsem tak šťastná. Věděla jsem, že teď přijde tolik vytoužený úspěch v hitparádě. Simon Fuller totiž po celém světě proslavil dívčí skupinu Spice Girls!"

Jo O'Meara je na pódiu ve svém živlu. Přestože nemá žádné herecké zkušenosti, S Club 7ostudu
rozhodně nedělá. Málokdo ví, že je tato extrovertní nabitá dívka naprostý uklízecí maniak. "Na každou cestu si do kufru přibalím také gumové rukavice, hadr a čistící prostředky. Každý pokoj si musím nejdříve sama uklidit, až pak se v něm cítím dobře", prozrazuje.Jak je Jo sebevědomá na pódiu a při rozhovorech, tak je v soukromí spíš klidnější a ráda pobývá doma. Párty nemá zrovna v oblibě. Raději se stahuje sama do ústraní. "I v lásce jsem konzervativní a nedělám žádné experimenty" říká Jo O'Meara. Pro mě jsou nejdůležitější důvěra a věrnost - ne vzhled nebo bláznivá image!" Již delší dobu má stálého přítele, se kterým také bydlí. "Pracuje u společnosti Ford jako automechanik" prozrazuje Jo a dodává: "Bradley Mcintosh a Paul Cattermole mě považují za totálně konzervativní, přitom mám na sobě už patero tetování - víc než všichni ostatní! Když jdu s moji maminkou Babs do haly, kde se hraje Bingo a kde sedí samé starší dámy, mají z toho všichni legraci. Jsem prostě rodinný typ." Žádný div, že cestování jí dává pořádně zabrat a často se jí stýská po domově. Jo: "I cestování má své přednosti. Loni jsem po šestnácti letech viděla svou babičku, která žije na Novém Zélandu - s pláčem jsme si padly do náruče!"

Miluje pozornost a aplaus, kterým ji fanoušci oblažují. Ráda si poslechne CD Michaela Jacksona nebo se podívá na pomádu. "Knížky moc nečtu, ale nedávno jsem si oblíbila ročenku S Club 7
," dodává s úsměvem. Pochutná si nejvíce na pizze po čínsku a starých dobrých karbanátcích, steaku a chipsech. Nemá ráda courání kolem výloh s oblečením a když se musí ráno malovat. Je schopna všechny své "vyzpívané" peníze během chvilky utratit za dárečky pro svého teriéra Bustera. "Nemohu jít kolem obchodu s potřebami pro domácí mazlíčky bez toho, abych mu něco nekoupila. Ať už to jsou žvýkací kosti, hračky a nebo míčky. Vždycky, když přijedu domů, tak je šťastný, že mě vidí. Mám ho moc ráda."

Po rozpadu S Club 7 se vrhla na sólovou dráhu, vydala album Relentless z něhož největší hit se stala písnička What Hurts The Most. V současné době čeká se svým přítelem prvního potomka.
Filmografie:
2003Bezva parta (S Club Seeing Double) ...Jo
2002Ať žije S Club! (Viva S Club) ...Jo
Diskografie:
Album
2005
Relentless
Singl
2005
What Hurts The Most

Rachel Stevens - Životopis

5. prosince 2007 v 21:11
Profese: Zpěvačka, herečka, modelka
Datum narození: 09.04.1978
Místo narození: Londýn, Anglie
Znamení: Beran
Životopis:
Rachel Stevens se narodila 9.4.1978 v Anglii ! Už odmala se věnuje umění a v patnácti zvítězila v modelingové soutěži z 2000 přihlášených dívek ! V roce 1998 se dostala do legendární skupiny SCLub 7, ve které strávila necelých pět let ! Zpívala, točila seriály a dokonce i film ! Poté, co se skupina rozpadla, se Rachel vrhla na sólovou dráhu ! První singl Sweet Dreams My LA Ex se v Anglii vyšplhal na 2. místo v TOP 10 !

Následovalo debutové album Funky Dory a stejnojmenný singl ! I když u nás se svoji sólovou dráhou nějak výrazně neprorazila, ve své rodné Anglii je to celebrita s velkým C :o) Každoročně se umisťuje v žebříčcích nejkrásnějších žen na prvních příčkách, v roce 2003 se dokonce umístila jako druhá nejvíce sexy žena světa (první byla Britney Spears a třetí Beyoncé) a nejkrásnější žena Velké Británie.

Rachel Stevens začala fušovat do herectví-zahrála si v britské parodii na Spider-mana (Spider Plant Man), malou roličku má v rovněž britském filmu Suzie Gold a mihla se ve filmu Deuce Bigalow:Evropskej Gigolo(ta špinavá holka na lodi) a na konci filmu hraje její píseň. Teď Rachel natáčí svoji další desku, tak uvidíme, jak se jí podaří...
Filmografie:
2005Deuce Bigalow: Evropský gigolo (Deuce Bigalow: European Gigolo) ...Louisa, the Dirty Girl
2004Tickled Pink Girls' Night In, Live! ...Performer
2004Suzie Gold ...Pop Star
2004Olympic Torch Concert Live, The ...Performer
2004Sport Relief 2004 ...Performer
2004Discomania ...Performer
2003S Club Seeing Double ...Rachel
2003Royal Variety Performance 2003, The ...Performer
2002Viva S Club ...Rachel
2001Pop Goes Christmas ...Performer
2001S Club 7: Never Had a Dream Come True ...Rachel
2001S Club 7: Don't Stop Movin ...S Club 7
2001S Club 7 in Hollywood ...Rachel
2000Planet Pop ...
2000S Club 7: Reach ...
2000S Club 7: Artistic Differences ...Rachel
2000S Club 7 in New Zealand ...Rachel
1999S Club 7: S Club Party ...
1999S Club 7 - It's an S Club Thing ...Rachel
1989Taking a Stand ...

Bradley Mcintosh - Životopis

5. prosince 2007 v 20:47
Profese: Herec, zpěvák
Datum narození: 08.08.1981
Místo narození: Londýn, Anglie
Znamení: Lev
Životopis:
Bradley Mcintosh rapuje tak cool jako Puff Daddy a tancuje tak explosivně jako kdysi mladý Michael Jackson. Bradley John McIntosh, který se narodil 8. srpna 1981 v Londýně vyrůstal s hudbou. Jeho rodiče Steve a Lorraine byli členy reggae-skupiny jménem "The Cool Notes, která v 80.letech doprovázela na světovém turné klukovskou kapelu New Kids On The Block. "Můj otec u nás doma zařizuje nahrávací studio" vypráví Bradley. "Až bude hotové, bud si v něm sám moct nahrávat písničky a mixovat je."

Jeho první písničku "Best friend" najdete na jejich druhém albu. "Jako dítě jsem se chtěl stát buď popovou hvězdou nebo tajným agentem, ale anglická tajná služba mě nechtěla." Škola si Brada nikdy moc nezískala ("Byl jsem vždy jeden z nejhorších," doplňuje). Předměty jako matematika nebo angličtina ho zajímaly jen pramálo, zato miloval grafiku a design, hudbu a sport. K jeho sedmým narozeninám mu rodiče pořídili bicí aparaturu s veškerým příslušenstvím. Když ho vzali s sebou na koncert a na vlastní kůži prožil masovou hysterii dívek, usmyslel si, že se jednou stane popovou hvězdou. "Od té doby jsem snil o tom, jak mě zbožňují tisíce dívek" říká Brad.

Bradley Mcintosh založil se svou, o čtyři roky starší, sestrou Natashou skupinu "Krips" později s kamarádem Darrenem nazvanou "Two Track". Ani jedna z nich nebyla extra úspěšná. Jedna známá, která pracovala ve studiu s jeho otcem, se na malé párty seznámila se Simonem Fulleren, od něhož se dozvěděla, že hledá mladé zpěváky pro popovou skupinu. Zmínila se mu o Bradleym a on ho pozval na zkoušku. Na ní Bradley nejen zpíval, ale také repoval a tancoval, až mu všichni účastníci castingu nadšeně aplaudovali. Brdley: "Ve stejný den, kdy mě Simon angažoval, mě vyhodili z restaurace Pizza Hut, kde jsem si dlouhé měsíce přivydělával! Byl to prostě osud."
Temperamentní Bradley rád flirtuje a miluje party. "Má dívka snů je mix z Mariah Carey a Jennifer Lopez - obě mají stejnou postavu a brilantně zpívají." Bradley se poprvé se zamiloval do spolužačky na střední škole - jejich vztah trval bezmála dva roky. Pak ztroskotal, protože se Bradley zamiloval do jiné dívky.

Jednou z mnoha věcí, kterou Bradley opravdu nemusí, je ranní budíček. Maximum energie má až kolem poledne, kdy nejčastěji vstává. S příchodem odpoledne pak začíná ožívat tělesně i duševně a teprve v pozdních večerních hodinách je zcela nabitý a připravený žít. Sám o sobě říká, že chvilku nepostojí a pořád musí něco dělat. Svoji budoucnost vidí Bradley jasně. Rozhodně by chtěl být producentem. Zároveň také prozrazuje, že by se rád po nějaké době vydal na sólovou dráhu. Kdo ho vidí jako andílka, hodně se mýlí. Nedávno se přiznal, že na všech žádostech o práci lhal ohledně své kvalifikace. Dokonce ještě ve škole byl potrestán za to, že házel řediteli gumu na hlavu. Vynikal v rošťárnách a v tělocviku. Protože byl opravdu problémové dítě, vyhodili ho i ze skautu a kadetní školy. Velice brzy začal flirtovat se ženami a rovnou si vybral svoji učitelku španělštiny. S pozváním na rande ovšem neuspěl. Libuje si v jamajských jídlech a hrách na počítači. Vytočit ho dokáže, když ho někdo nechá vzbudit telefonem.
2003S Club Seeing Double ...Bradley
2002Viva S Club ...Bradley
2001S Club 7: Don't Stop Movin ...S Club 7
2001Pop Goes Christmas ...Performer
2001S Club 7 in Hollywood ...Bradley
2001S Club 7: Never Had a Dream Come True ...Bradley
2000S Club 7: Artistic Differences ...Bradley
2000S Club 7 in New Zealand ...Bradley
2000Planet Pop ...
2000S Club 7: Reach ...
1999S Club 7 - It's an S Club Thing ...Bradley
1999S Club 7: S Club Party ...

Tina Barrett - Životopis

5. prosince 2007 v 20:37
Profese: zpěvačka, herečka
Datum narození: 16.09.1976
Místo narození: Londýn, Anglie
Znamení: Panna
Životopis:
Přestože je Tina Barrett, která se narodila 16. září 1976 v Londýně z celé skupiny S Club 7 nejstarší, působí spíš jako rozpustilá dívčina, která má v hlavě jen samé rošťárny. Svýma čokoládově hnědýma očima, plnými ústy a sexy postavou na sebe neposedná Tina na všech večírcích ráda přitahuje pozornost kluků. Má ráda nákupy, pokec, párty, holčičí klábosení a legraci - a sbírá boty ("Mám jich nejmíň 50 párů!)

"Už v pěti letech jsem se chtěla stát tanečnicí," říká. Tina Barrett začala s klasickým baletem na základní škole, pak se v Londýně osm let učila moderní tanec na "Art's Educational School". Na pódiu stála už jako dítě - v jednom vánočním muzikálu Lionela Blaira, známého anglického tanečníka. V 19 letech si našla agenta a jako tanečnice objela celý svět. Pracovala pro Disneyho v Madridu, hrála Jasmin z "Tisíce a jedné noci" v Dubaji a natáčela reklamní spoty mj. na žvýkačky a dietní kolu. Na žvejkačkovou reklamu má děsné vzpomínky. Oblékli ji totiž v půlce ledna jen do plavek. Také účinkovala coby členka baletního souboru anglické státní opery ve dvou produkcích - "Netopýr" a "Štědrý večer". "Mé rodiče to však moc nebralo, ale to mě ještě víc burcovalo," vypráví Tina. "Pořád se mě ptali, kdy si konečně najdu pořádné zaměstnání - bylo to opravdu nervující.

Nejsem typ, který by vydržel sedět osm hodin v kanceláři. Potřebuji neustálou změnu, akci na pódiu!" Obzvlášť hrdá je Tina Barrett na svá vystoupení ve videoklipech Toni Braxton, Pulp a Simply Red. Když přišla nabídka na účinkování v S Club 7, nebyla si jistá, jestli bude mít s mladšími členy mnoho polesného. "Žila jsem ve vlastním bytě a léta jsem už pracovala." Role vůdkyně celé skupiny jí připadla jaksi samozřejmě. Nijak o ni nebojovala. "Jsem pro ostatní jako starší sestra," říká Tina. "Mladší klubáci jako Jon Lee a Bradley Mcintosh za mnou často chodí a vylévají si srdce."

Tina je citlivá a vnímavá, dokáže však být i pěkně nepříjemná. "Kdo mě štve, ten to pěkně schytá," říká. "Téhle ženské síle jsem se přiučila od Spice Girls, které mám hodně ráda." Není divu, že v přítomnosti kluků chodí v kalhotkách a v hospodě jim při kulečníku dokáže dát pěkně na frak. I hudbu má radši "tvrdší" - místo zamilovaných balad má ráda rythm-and-blues a Puffa Daddyho.

"Vycházím jen s kluky, kteří mi nabídnou Paroli," říká sebevědomě. "Slaboši u mě nemají šanci - líbí se mi typy jako Ben Affleck. Během natáčení seriálu v L.A. se zamilovala do zvukaře Jasona Hamiltona. Bohužel se vídali jen zřídka, tak jí jednoduše poslal k vodě. Miluje vodní pólo, italská jídla a nakupování. Jejím nejoblíbenějším cédéčkem je Destiny's Child a nejraději se začte do románu Interview s upírem. V kině se naposledy pořádně zasmála na filmu Městečko South Park. Nemá ráda matematiku, nepoctivé lidi a všechny ty, kteří nerozumí humoru.
Filmografie:
2003S Club Seeing Double ...Bradley
2002Viva S Club ...Bradley
2001S Club 7: Don't Stop Movin ...S Club 7
2001Pop Goes Christmas ...Performer
2001S Club 7 in Hollywood ...Bradley
2001S Club 7: Never Had a Dream Come True ...Bradley
2000S Club 7: Artistic Differences ...Bradley
2000S Club 7 in New Zealand ...Bradley
2000Planet Pop ...
2000S Club 7: Reach ...
1999S Club 7 - It's an S Club Thing ...Bradley
1999S Club 7: S Club Party ...

S Club 7 - O skupině

4. prosince 2007 v 22:12
Datum založení: 1999
Členové: Tina Barrett (zpěvačka)
Bradley Mcintosh (zpěvák)
Jo O'Meara (zpěvačka)
Hannah Spearritt (zpěvačka)
Rachel Stevens (zpěvačka)
Jon (II) Lee (zpěvák)
Paul Cattermole (zpěvák)
O skupině:
Tato skupina měla 7 členů. Vytvořil ji z konkurzů tvůrce Spice Girls - Simon Fuller. Skupina se skládala z Jona, Jo, Bradleyho, Paula, Hannah, Rachel a Tiny. Po krátké době se Paul odpojil a tak se z S Clubu 7 stal S Club. Po odchodu Paula se ostatní rozhoupali a k našemu smutku se rozpadli. S Club za svou kariéru ale stačil vydat 5 CD a natočit 4 seriály , takže na ně máme jak vzpomínat.
 
 

Reklama