Můj pes Buddy 2

Myles Ferguson - Životopis

7. dubna 2008 v 16:26
Profese: Herec
Datum narození: 03.01.1981
Místo narození: Vancouver, Canada
Znamení: Kozoroh
Životopis:
Filmografie:
2000Edgemont ...Scott Linton (2001)
2000Strašidelná vila(Spooky House) ...Mike the Mouth
2000MVP: Most Valuable Primate ...Waterboy
1999Question of Privilege ...Ian Aldrige
1999Srdeční záležitosti (Two of Hearts) ...Sam Michaelson
1998Můj pes Buddy 2 (Air Bud: Golden Receiver) ...J.D.
1996Live TV ...
1996For Hope ...Skinny Kid
1995Slam Dunk Ernest ...Johnny
1995Other Mother: A Moment of Truth Movie, The ...Brett Schaeffer
1995Little Criminals ...Cory

Můj pes Buddy 2 - Úvod

7. dubna 2008 v 16:21
Originální název:
Air Bud: Golden Receiver
Typ filmu: Drama, Komedie, Rodinný
Rok výroby: 1998
Hrají: Myles Ferguson , Perry Anzilotti , Robert Costanzo , Cory Fry , Jeff Gulka , Jay Brazeau , Richard Martin Jr. , Julio Caravetta , Scott J. Ateah , Ritch Renaud , Barry MacDonald , Simon Isherwood , John Keelan , Blue Edwards , Phil Chilcutt , Sam Mack , Lee Mayberry , Ivano Newbill , Pearce Akpata , Dharrol Alves , Peter Amy , Matt Coughlin , Curtis Fournier , Arrice Fowler , Quinten Francis , Neil Kochnar , Clayton Mealings , Doug Neumann
Popis:
Čtyřnohý míčový čaroděj Buddy opět všem ukáže, co s míčem umí! Když se trochu neslavně předvede při basketbalovém zápase, všimnou si ho majitelé ruského cirkusu a rozhodnou se získat ho pro sebe za každou cenu. Buddyho kamarád Josh teď studuje na střední škole a se spolužákem Tomem vstoupí do školního družstva amerického fotbalu. Joshova matka se seznámila s novým veterinářem Patrickem a to se Joshovi příliš nelíbí.

V prvním fotbalovém zápase se zraní nejlepší obránce družstva a na hřiště pošlou Joshe. Beznadějnou situaci nakonec zachrání odvážný pes Buddy, který zastaví soupeřův pokus o vítězný míč a stane se členem mužstva. Když Josh slyší, že si chce vzít jeho máma Patricka, uteče z domu.Právě tehdy však dva Rusové Buddyho unesou! Při své záchraně bude Buddy potřebovat nejen svou šikovnost, ale i pomoc druhých: jednoho šimpanze a samozřejmě také Joshe i Patricka.
 
 

Reklama