Moderní Popelka

Chad Michael Murray - Rozhovor

22. ledna 2008 v 16:36
Borec morušový
"Střední škola jednou končí, vy odmaturujete a utečete od lidí, které už nikdy nechcete vidět. Všechno bude dobré."
Nejen fanynky Moderní Popelky, Dawsnova světa, Gilmorových děvčat nebo One Tree Hill vědí, kdo je už nějakou dobu seriálovým plyšákem číslo jedna. Na obrazovce hebouš téměř hedvábný v soukromí ovšem preferuje mnohem drsnější vzhled a kdykoliv je natáčecí pauza dost dlouhá, vezme strojek nastavený na trojku, projede se s ním po hlavě a na tvářích naopak nechá vyrašit strniště. Koneckonců Chad znamená bojovník a jeho nejolbíbenější film je Klub rváčů. Narodil se 24. srpna 1981 v Buffalu. Když mu bylo deset, matka od rodiny odešla (Chad má tři vlastní a dva nevlastní sourozence) a otec zůstal na všechno sám. Pracoval jako letový dispečer a tak, jako uřídil ten letový, zvládnul i provoz domácnosti. Pro Chada je velkým vzorem. V patnácti se Chad zranil při hraní fotbalu a zdravotní sestřička v nemocnici tak přesvědčivě tvrdila, že by měl zkusit modeling, až poslechl. Jemu se vůbec úrazy nevyhýbají, díkybohu má štěstí v neštěstí - nejvážnějším následkem je mírně odlišný vhled nosu způsobený zlomeninou. Chad byl ženaty s herečkou Sophií bush, po rozvodu se zasnoubil s Kenzie Dalton, té bylo loni osmnáct. Někdo to rád mladé. Chad miluje psy (je majitelem pěti) a jeho přáním je být šťastný a zdravý. A aby nikdo nebral drogy.

Hilary ve společenských šatech

19. prosince 2007 v 20:47

Fotky k Moderní Popelce

18. prosince 2007 v 22:15

Úvod k Moderní Popelce

16. prosince 2007 v 16:57
Originální název: A Cinderella Story
Motto: Tento film je utkaný ze snů... Typ filmu: Komedie Rok výroby: 2004 Hrají: Hilary Duff , Jennifer Coolidge , Chad Michael Murray , Dan Byrd , Regina King, Julie Gonzalo , Madeline Zima , Lon Michael Lee , Chad Michael Murray , Whip Hubley , Kevin Kilner , Simon Helberg , Brad Bufanda , J.D. Pardo , Josh Prince , James Eckhouse , Mike Randleman , Sabin Rich , Oscar Orosco , Jason Beitel , Kato Bonner , Hunter Hamilton , Trey Knight , Jonathan Ritter Popis: Nahraďte ztracený střevíček mobilním telefonem a předměstí LA se může stát královstvím za devatero horami.

Seznamte se se studentkou Sam (Hilary Duff), která myje podlahy v restauraci, snaží se vyjít se svou hroznou macechou a nevlastními sestrami, a zároveň sní o tom, že odejde na univerzitu Princeton (na dokonalé místo, kdy by se stala princeznou a našla svého prince). Ale možná už svého krásného prince má. Neznámého přítele z chatu (Chad Michael Murray), se kterým se má konečně setkat na haloweenském plese.

Sam zpanikaří, když zjistí, že jejím tajemným ctitelem je nejoblíbenější kluk na škole. Může se někdo takový zamilovat do holky, která není právě "in"? Je možné, aby se pohádky staly skutečností? Určitě ano, ovšem jen pokud si Sam bude stát za svým, změní se její sen v realitu.
 
 

Reklama