Bezpečné místo

Holly Marie Combs - Životopis

18. dubna 2008 v 14:28
Profese:
Herečka
Datum narození: 03.12.1973 (35 let)
Místo narození: San Diego, Kalifornie, USA
Znamení: Střelec
Životopis:
Její mamince Laurelai Combs (později si budovala kariéru jako zpěvačka a herečka) bylo pouhých čtrnáct let, když otěhotněla. Hollyini rodiče se sice vzali, ale po dvou letech se rozvedli. Navzdory tomu všemu se ale Laurelai o Holly dobře starala. Možná už proto, jaké měla její matka zkušenosti, zůstala Holly Marie Combs jedináčkem. Své první tetování si nechala udělat v patnácti, když bylo její matce třicet. Bydlely spolu. Byly nejlepšími kamarádkami a zároveň nejhoršími nepřáteli. V patnácti měla v bocích 115 cm!

Jako malá chtěla být mořským biologem a její nejoblíbenější předmět ve škole byla angličtina, nejhorším naopak matematika. Studovala na Dětské profesionální škole v New Yorku. Holly je velkým milovníkem zvířat. Má doma 3 koně (Jesse, Jake, Jezebel), 5 psů (Hugo, Travis, Sugar, Thunder a Lola - té dala jméno Lin, Alyssina máma J), 2 kočky (Blue, Selena), 3 papoušky (Lollipop, Flower, Glow), a potom další (nepojmenované): koně, kočku, psa, 5 králíků, želvu a 4 rybky. Dále v létě pečuje o 2 třídní křečky z Lyndon Storm. Jeden z nich má jen tři nohy. Když byla Holly mladší, měla také sibiřského huskyho jménem Wiley. Sedm let byla také vegetariánkou.

Jinak o sobě tvrdí, že je "domácí člověk" a ráda jen tak zahradničí, stará se o svá zvířata a samozřejmě o Finleyho. Její nejoblíbenější kuchyně je italská. Ve svém domě v Bell Canyon Area v údolí San Fernando v Kalifornii prý nemá ani televizi. Přesto má své oblíbené pořady (X-Files, Přátelé, Mad About You), na které se občas někde podívá. Hollyin nejoblíbenější herec je Andy Garcia a nejoblíbenější film Wild At Heart.

Spolupracovala už s Tomem Cruisem a Susan Sarrandon. Chtěla by se dostat k práci s Oliverem Stonem. Při konkurzech na role působí jako ta nejtišší myška, ale přitom si svou ctižádostí a cílevědomostí vybuduje vždycky pozici, ze které jí už nikdo nikdy nevystrnadí. Jako Kimberly Brock v PICKET FENCES byla inteligentní dívkou z malého města ve Wisconsinu. 89epizodní seriál byl žánrově krimi-drama a pojednával o "Brockovic" rodině.

Při natáčení ČARODĚJEK se prý Holly Marie Combs jednou dívala do zrcadla a ono prasklo. Její nejoblíbenější epizody jsou Všechno zlé pro něco dobré (1x1) a Procitnutí (2x12). Holly a Shannen Doherty byly nejlepší kamarádky už 8 let před tím, než začaly hrát v Čarodějkách. Mezi natáčení ráda sleduje talk show s Alyssou Milano. Každý týden večeřela u Alyssy a u Shannen na ranči zase venčila své koně.

Holly Marie Combs ráda poslouchá country, ale také skupiny The Supremes a U2. Je také velkou fanynkou skupiny Remy Zero, kde je hlavním zpěvákem Alyssin ex-manžel Cinjun Tate. Možná i proto byla nadšená, když se mohla stát družičkou na Alyssině svatbě právě s ním. Myslí si, že nejvíc sexy chlap na WB je Joshua Jackson. Má ráda hraní scrable.

Podporuje charitu Thursday´s Child na pomoc teenagerům na útěku, protože říká, že ona sama neměla nejideálnější mládí… Kromě pořadů o ČARODĚJKÁCH účinkovala v show Sharon Osbourne a dělala hostesku na předávání cen "Nickelodeon Kids Choice Awards". V roce 2002 byla vyhlášena časopisem FHM jako 62. nejvíc sexy žena světa. V roce 2003 pak 78. v časopise Stuff.

V roce 2006 se jí narodil druhý syn - Riley Edward Donoho
Ve zkratce:
Výška : 1,55 m
Náboženství: Protestantské
Oblíené jídlo: Italské
Studia: Professional Childrens School, New York
Koníčky : Koně, zahradničení
Filmografie:
2007 Bezpečné místo ... Kathy Alden
2003Jane má schůzku (See Jane Date) ...Natasha Nutley
1998Čarodějky (TV) (Charmed) ...Piper Halliwell
1997Love's Deadly Triangle: The Texas Cadet Murder ...Diane Zamora
1997Mámin vrah (Daughters) ...Alex Morrell
1996Sins of Silence ...Sophie DiMatteo
1995Reason to Believe, A ...Sharon
1994Srdce si nedá poroučet (Perfect Stranger, A) ...Amanda Hale
1992Dr. Giggles ...Jennifer Campbell
1992Chain of Desire ...Diana
1992Simple Men ...Kim
1989Povídky z New Yorku (New York Stories) ...Costume Party Guest (Section 'Life Without Zoe')
1989Narozen 4. července (Born on the Fourth of July) ...Jenny
1988Sweet Hearts Dance ...Debs Boon
1985Walls of Glass ...Classmate In Flash Back

Bezpečné místo - Úvod

18. dubna 2008 v 14:12
Typ filmu: Drama/horor/mysteriozní/thriller
Místo vydání: USA, Point of Entry / Panic Button
Rok výroby: 2007
Délka filmu: 90 min
Režie: Stephen Bridgewater
Hrají: Felix J. Boyle - Neighbor
Max Burkholder - Sam Alden
Holly Marie Combsová - Kathy Alden
Sandi Craig - Neighbor
Roark Critchlow - Richard Alden
Michael Edwin - Coroner
Mark Alexander Herz - Uniformed Cop
Nick Hoffa - Sgt. Hempstead
Ronald Hunter - Capt. Schell
Deren LeRoy - Juan
Traci Lordsová
Russell B. McKenzie - Security Guard
Patrick Muldoon - Caleb Theroux
Richard Roundtree - Det. Miles Porter
Charlene Tiltonová - Helen
Scénář: Nathan Atkins

Produkce: Albert T. Dickerson III
H. Daniel Gross
Jeff Kloss

Kamera: James W. Wrenn
Popis:
Katy se Samem se přestěhovali do bohaté čtvrti tzv. "bezpečné místo", protože když byla Kathy se Samem sami doma někdo je přepadl a Kathy se od té doby bála být sama doma tak se přestěhovali a konečně se přestala bát být doma sama a i Sam už se uklidnil a pomalu začal zapomínat na to co se stalo. Vedle nich, ale bydlel muž, který se do Kathy zamiloval a chtěl zabít jejího manžela. Nalhal Kathy, že jí její manžel podvádí s jeho kolegyní, ale to nebyla pravda, ale Kathy tomu uvěřelila, a proto Richarda vyhodila z domu. Richard potkal jejich souseda, který mu nabídl, že může zůstat u něj, ale poté co spolu zašli do domu ho omráčil (něco mu nalil do pití) a poté upadl Richard na zem. Když ho chtěl zabít někdo zazvonil na zvonek a přišel tam bývalý policista, kterému tentýž muž zabil manželku, ale on ho také zabil. Sam mezitím šel za jejich sousedem hrát videohry, ale v tom spatřil svého otce jak ho vláčí po zemi a chce ho zabít, ale on mu něco nalhal a on mu uvěřil. Když Kathy zjistila, že Sam není doma, tak šla rychle za jejich sousedem a v jeho garáži uviděla auto jejího manžela a když šla dále tak objevila i knihu o ní a její rodině a viděla jak tam její manžel umírá a ona žije s jejich sousedem. Předtím se snažila hrát komedii, že je ráda, že zabil jejího manžela, a proto šli k ní domu. Kathy řekla Samovi, aby šel do jejího pokoje a zbalil jim věci, aby mohli odjet. Mezitím se na Kathy její soused vrhl a chtěl se s ní vyspat, ale mezitím zase Sam zmáčkl alarm a přivolal tím strážníka. Jejich soused, ale strážníka zabil a později se tam objevil opět Richard, který se s jejich sousedem popral. Kathy rychle přiběhla z horního patra a jejich souseda zabila mečem, který jí dal její sosed na obranu, ale ještě stihla přivolat policii a sanitku. Nakonec se rozhodnou s Richardem a jejím synem do starého domu.
 
 

Reklama