Únor 2008

Lucky Twice - o skupině

24. února 2008 v 18:48 Lucky Twice
Členové: Hannah (zpěvačka)
Sofia (zpěvačka)
O skupině:
Lucky Twice je dvojice mladých talentovaných dívek Hannah (15 let) a Sofie (16 let). Žijí v Severní části Švédska ve městě Malmo. Ze začátku to byly jen kamarádky od vidění, ale po čase se z nich staly prítelkyně nadosmrtí. O pár let spolu začali zpívat a založili si svou vlastní skupinu Lucky Twice.
Nebyli známé, a proto svou písničku I Am So Lucky Lucky poslaly do nahrávacího studia. Po čase se ozvala hudební manažerka Victoria a tím učinila skupinu Lucky Twice úspěšnou a oblíbenou. Svou píseň přezpívaly ve Stockholmu a staly se z nich hvězdy. Vydaly jedno album s názvem Lucky (Štěstí), které je právě v prodeji.


Postavy a herci

22. února 2008 v 16:35 Ulice
Ilona Svobodová (Jitka Farská)
Narodila se na Kladně. Již při studiu na konzervatoři točila s významnými režiséry - Vláčilem, Jirešem, Rychmanem nebo Vávrou. Pro televizi účinkovala v seriálech Druhý dech, Přítelkyně z domu smutku, Náměstíčko a dalších. Je v angažmá v Divadle v Dlouhé. Žije s Petrem Skoumalem a má dvě děti.
Petr Vacek (Tomáš Jordán)
Herec a moderátor se narodil 7. května 1957. Vystudoval DAMU, od roku 88 je členem Divadla Ypsilon. Ve filmu jsme ho viděli například ve snímcích Mazaný Filip, Eliška má ráda divočinu, Učitel tance, Amerika, nebo v seriálech Saturnin a Pražský písničkář. Věnuje se ekologii, je členem Greenpeace. Překládá a tlumočí. Je rozvedený a má dvě děti.
Michaela Badinková (Lenka Drápalová)
Narodila se 25. ledna 1979 v Malackách na Slovensku. Vystudovala Státní konzervatoř v Bratislavě a DAMU. Účinkuje v muzikálech Balada pro banditu, Divotvorný hrnec, Miluji tě, ale… Ztvárnila hlavní ženskou postavu ve filmu Dušana Kleina Jak básníci neztrácejí naději.
Pavel Kříž (Petr Boháč)
Herec a psychoterapeut se narodil 18. dubna 1961 v Brně. Na začátku osmdesátých let jej Dušan Klein obsadil do role Štěpána ve filmu Jak svět přichází o básníky, než emigroval, natočil ještě pokračování Jak básníkům chutná život. V roce 1987 odešel do Kanady, kde studoval obor psychoterapie na univerzitě ve Vancouveru. Po revoluci se vrátil (žije napůl v Čechách, napůl v Kanadě) a do současnosti hrál v dalších třech pokračování "Básníků". Mimo to ztvárnil hlavní roli i v Andělských očích. Jeho filmografie čítá více než třicet titulů.
Radoslav Brzobohatý (Václav Král)
Narodil se 13. září 1932 ve Vrútkach. Vystudoval DAMU. Více než třicet let byl členem souboru Divadla na Vinohradech, nyní je ředitelem svého Divadla Radka Brzobohatého. Debutoval hlavní rolí ve filmu Mstitel. Jeho životní rolí byla postava Františka z filmu Vojtěcha Jasného Všichni dobří rodáci. Z dalších filmů jmenujme Atentát, Ucho, Pěnička a Paraplíčko, Noční jezdci, Sněženky a machři, Nejasná zpráva o konci světa a další. Je ženatý s Hanou Gregorovou, má dvě děti.
Alena Vránová (Marie Králová)
Narodila se 30. července 1932 v Praze. Absolvovala DAMU, účinkovala v pražském divadle ABC a později Městských divadlech pražských. V roce 1952 získala svou nejznámější roli, hrála princeznu Krasomilu v Zemanově pohádce Pyšná princezna. Z jejích dalších filmových a televizních rolí jmenujme Hudba z Marsu, Hrátky s čertem, Sny na neděli, Sólo pro starou dámu, Díky za každé nové ráno a další.
Ondřej Pavelka (Olda Farský)
Narodil se 10. září 1955 v Karlových Varech. Ve filmu debutoval hlavní rolí v Herzově pohádce Deváté srdce. Vystudoval na DAMU a také zde učí. Je členem činohry Národního divadla. Diváci ho znají z filmů Výchova dívek v Čechách, Krvavý román, Sedím na konári a je mi dobře a Co je vám, doktore? Žije s herečkou Sabinou Královou, se kterou má syna Mikoláše.
Bronislav Poloczek (Stanislav Nykl)
Narodil se 7. srpna 1939 v Horní Suché na Karvinsku. Po absolvování JAMU působil v mnoha oblastních divadlech, nyní hraje v Národním divadle. Do diváckého povědomí se zapsal především díky svým televizním a filmovým rolím, z nich jmenujme Létající Čestmír, Discopříběh 2, Černí baroni, Rebelové, Arabela se vrací nebo Hospoda.
Jaroslava Obermaierová (Květa Nyklová)
Narodila se 10. dubna 1946 v Praze. Debutovala ve filmu Souhvězdí panny, z čehož se díky na svou dobu odvážné erotické roli stal skandál. Objevila se v trezorových filmech Kladivo na čarodějnice, Dita Saxová nebo Žert. I přesto se nejvíce zapsala v rolích angažovaných proletářek, či energických slečen a žen, čemuž odpovídá i její nejznámější televizní role Blanky v seriálu 30 případů majora Zemana.
Hana Maciuchová (Miriam Hejlová)
Narodila se 25. listopadu 1945 ve Šternberku. Patří mezi naše nejvýraznější herečky. S oblibou je ovšem obsazována do rolí aristokratických až nepříjemných žen. Ve významnějších rolích se objevila v seriálech Chalupáři, Nemocnice na kraji města a její pokračování, Žena za pultem. Hodně pracuje pro televizi, často hraje v pohádkách. Z filmů jmenujme Lucie postrach ulice, …a zase ta Lucie, Samotáři, Člověk proti zkáze a další.
Rudolf Hrušínský (Vlastimil Pešek)
Narodil se v Praze 5. října 1946 jako nejstarší syn herecké legendy Rudolfa Hrušínského. Vystudoval DAMU a ve filmu začal hrát již jako student. Objevil se ve filmech Postřižiny, Vesničko má středisková, Konec starých časů... Velkou popularitu získal díky povídce Pitomci ve filmu Petra Zelenky Knoflíkáři.
MATĚJ JORDÁN (15, znamení: Býk)
Jakub Štáfek
Je pohodář, bere věci jak jsou a s ničím si příliš neláme hlavu. Případné průšvihy bere s nadhledem a i když na to nevypadá, v něčem je starší, než ve skutečnosti je. Přejal otcovu vášeň pro brouky, ale ve velmi praktické formě, své znalosti dokáže i zpeněžit. Probouzející se zájem o druhé pohlaví bere s přímostí sobě vlastní - základem lásky je pro něj pořád ještě kamarádství. Svou sestru má rád, přes sourozenecké špičkování ji dovede podržet.
Rodinné vztahy: matka Bára, otec Tomáš, sestra Tereza
Přátelí se: Jeřábek, Pumrová
Miluje: Adriana Pešková
LUMÍR NYKL (38, znamení: Štír)
VÁCLAV SVOBODA
Žije podle hesla "urvi, co můžeš a neohlížej se nalevo ani napravo". Lumír má charakter pokřivený komplexy a výchovou. Je majitelem firmiček různého zaměření, obsahu a pověsti. Peníze jsou mu prostředkem, aby si mohl všechno koupit - také věří, že všechno se koupit dá... Z jeho pohledu vždy účel světí prostředky. Někde v hloubi duše by si přál být obdivován a milován. Nedostatek citu si nahrazuje potěšením z ovládání lidí...
Rodinné vztahy: svobodný
Přátelí se: Ingrid
Miluje: Světlana Lisečko
DAGMAR POSPÍŠILOVÁ alias DIGI (24, znamení: Beran)
MICHAELA MAUREROVÁ
Je to bezprostřední, přirozená holka, která nemá ve zvyku si s něčím zbytečně lámat hlavu. Jako divoká kočka, která škrábe, ale když si ji někdo ochočí, je až dojemně věrná a snaží se zavděčit. Její charakter výrazně zformovalo dětství strávené v dětském domově. Nečeká, že se s ní život bude mazlit, nebo že něco dostane zadarmo. V kadeřnictví v ulici je nejšikovnější a nejnápaditější. Nebrání se žádné akci ani zábavě. S kluky umí pěkně zacvičit, ale k tělu si je většinou nepustí.
Rodinné vztahy: nemá rodinu, svobodná
Přátelí se: Bety, redaktorka Zejdová, Honza
ALŽBĚTA STÁRKOVÁ alias BETY (23, znamení: Ryby)
JANA BERNÁŠKOVÁ
Je to hezká, ale poněkud přecitlivělá, plachá a neprůbojná dívka. Tak trochu smolařka. Je velice pracovitá, pečlivá, spolehlivá. Teprve nedávno přijela do Prahy z menšího města, aby mohla být nezávislá a samostatná. Zatím je tu však trochu ztracená. Má potřebu pomáhat, ale je i opatrná, což někdy nejde příliš dohromady. Neměla ještě žádný opravdový vztah.
Rodinné vztahy: svobodná
Přátelí se: Digi, Honza
BEDŘICH LIŠKA (37, znamení: Býk)
AdrIAN Jastraban
Je to solidní a čestný člověk, s nímž si život ošklivě pohrál. Do Království hraček přišel s nálepkou bývalého vězně. Jako stín se za ním táhne jeho provinění: nešťastnou náhodou zabil člověka, který měl co dočinění s jeho bývalou přítelkyní Zuzanou. Bedřich si svou povahou a čistým srdcem brzy získal své spolupracovníky, především Hrihorije, s nímž sdílí zaměstnaneckou ubytovnu.
Rodinné vztahy: svobodný, otec Dalibor Liška
Přátelí se: Hrihorij Lisečko, Jaroslav Hejl
Miluje: Zuzana Hrubá, ale teď spíš Anna Málková
JAROSLAV HEJL (28, znamení: Vodnář)
Martin Hoffman
Chytrý, sympatický, ale tvrdohlavý mladý muž. Pracuje ve firmě Království hraček jako technolog, ale díky své šikovnosti a obětavosti je tak trochu "holkou pro všechno". Jeho vzdor vůči přísné matce vyvrcholil odchodem ze studií. Nyní sám lituje, že nemá maturitu. Jarda se nenechá do ničeho tlačit, tím méně svojí matkou. I to, že žije stále s ní, je určitý druh pomstychtivosti, ale i pohodlnosti.
SVĚTLANA LISEČKO (25, ZNAMENÍ: VÁHY)
TEREZA BEBAROVÁ
Světlana začala mít příliš brzy starosti dospělých. Je to chytrá a ctižádostivá dívka s přesně stanovenými cíli: chce žít se svým bratrem v Čechách a nechce se vrátit zpátky do své země, kde by ji čekal bezútěšný život plný těžké práce, chudoby a starostí. Na Ukrajině vystudovala zdravotní školu, chtěla by být lékařkou.
Rodinné vztahy: provdaná za L. Nykla, bratr Hrihorij
Miluje: Lumír Nykl
INGRID ŠMÍDOVÁ (30, znamení: Štír)
JANA SOVÁKOVÁ
Jde jí o peníze a o moc. V neposlední řadě o intriky samotné. Prostě ji to baví. Umí se tvářit jako neviňátko, ale myslí jí to několik kroků napřed. Je bez skrupulí a k dosažení svého cíle použije cokoliv. Sází na své ženské zbraně a na svoji inteligenci. Má ráda jen sama sebe, nerada prohrává a dokáže se i mstít. Baví ji manipulovat s lidskými osudy.
Rodinné vztahy: svobodná
Přátelí se: Lumír Nykl
Nenávidí: Sylva Mynářová
TEREZA JORDÁNOVÁ (15, znamení: Býk)
Patricie Solaříková
Je to milá a zajímavá holka, v jednání je zatím dost nejistá. Má silnou potřebu lásky a pochopení. Svůj svět teprve hledá. Lpí na svých jistotách a pubertu zvládá mnohem hůř než její bratr. Často trpí pocity osamělosti, vlastní nedokonalosti a z toho pramenícími komplexy.
Rodinné vztahy: matka Bára, otec Tomáš, bratr Matěj
Přátelí se: Adriana, Jeřábek
Nemá ráda: Pumrová
Miluje: Štěpán
RŮŽENA HABARTOVÁ ALIAS RŮŽA (59, ZNAMENÍ: STŘELEC)
ZDENA HADRBOLCOVÁ
Je to obyčejná ženská s obětavou povahou, která umí soucítit s každým, kdo má problémy. Řídí se selským rozumem a nechybí jí ani smysl pro humor. Pracuje jako dělnice v Království hraček.
Rodinné vztahy: manžel, dvě děti a jeden vnuk
Přátelí se: Anča, Stanislav Nykl
LUDMILA FARSKÁ ((21, znamení: Panna)
Jana Birgusová
Je to inteligentní, spíš introvertní dívka, která si žije tak trochu ve svém světě. Nepodléhá módním trendům, baví ji fotografování a počítač. Něčím je starší, než ve skutečnosti je. Vztah "za každou cenu" nevyhledává. Přestože má na svůj věk poměrně srovnané hodnoty, má v sobě určitou dávku naivity, která jí občas působí problémy. Její soukromá vzpoura ji přivede až k odchodu z domova…
rodinné vztahy: matka- J. Farská , sestra M. Fraská, otec: O. Farský
MONIKA FARSKÁ (18, znamení: Lev)
ANNA FIXOVÁ
Je protikladem své sestry Lídy. Je to výrazně hezká dívka, sebejistá a suverénní. Má v sobě vůli dotáhnout to někam daleko, chtěla by být mediálně známá. Není hloupá, hlouposti ale snadno dělá ve snaze dosáhnout svého. Studuje posledním rokem na gymnáziu. Ráda je středem pozornosti.
Rodinné vztahy: matka Jitka, otec Olda, sestra Lída
Přátelí se: spolužačky Johana, Sára, Štěpán, Marek
ANNA MÁLKOVÁ ALIAS ANČA (40, ZNAMENÍ: BERAN)
LJUBA KRBOVÁ
Pro svou složitou, reptavou, závistivou a věčně nespokojenou povahu je ve svém okolí jen málo oblíbená. Pracuje jako dělnice v Království hraček. Když se zamiluje do Bedřicha Lišky a on ji odmítne, řeší celou situaci tím, že ho nespravedlivě nařkne ze znásilnění. Díky tomu proti sobě poštve všechny své kolegy a nakonec kapituluje.
Rodinné vztahy: rozvedená
Přátelí se: Růža Habartová, H.Lisečko, Fanda
Miluje: Bedřich Liška
EVA BOHÁČOVÁ (41, znamení: Vodnář)
MARKÉTA TANNER
Charismatická, citlivá, ale také velmi praktická žena. Dokáže jednat rychle i impulsivně. Působí upřímným dojmem, jako dětská lékařka je oblíbená. Její chytrý zdravý úsudek jí někdy komplikují emoce. Má v sobě vytrvalost, ale i pokoru. Ví, že vztah s Boháčem není ideální, ale taky poznala, že on je pro ni v podstatě ten jediný.
Rodinné vztahy: manžel Petr Boháč, dcera Anežka (7)

Komisař Rex - Herecké obsazení

22. února 2008 v 16:26 Komisař Rex
Tobias Moretti - Richard Moser
Gedeon Burkhard - Alexander Brandtner
Heinz Weixelbraun - Christian Böck
Karl Markovics - Ernst Stockinge
Martin Weinek - Fritz Kunz
Wolf Bachofner - Peter Höllerer
Gerhard Zemann - Dr. Leo Graf
Fritz Muliar - Max Koch
Alexander Pschill - Marc Hoffmann
Elke Winkens - Niki Herzog
Eva Habermann - Karin Klein
Rolf Kanies - Dr. Ballak

Na jakou školu chodíš?

22. února 2008 v 16:19 Ankety
Klikni!

Phoebe schopnosti

22. února 2008 v 16:16 Čarodějky
1)Vídění přítomnosti,budoucnosti,minulosti:Tato schopnost jí pomáhá vidět do
přítomnosti,minulosti a budoucnosti.
2)Levitace:Tato schopnost jí pomáhá se vznášet.
3)Empatie:Když cítí někoho bolest,radost atd...Začne provádět to,co ten určitý člověk cítí.

Wyatt schopnosti

22. února 2008 v 16:15 Čarodějky
1)Světlonošské transportování:Touto schopností se dokáže přenášet
2)Léčení:Touto schopností může uzdravovat jako Leo
3)Ochranný štít:Touto schopností ochraňoval Piper,když byl u ní v bříšku a Piper byla prakticky nezranitelná.Nebo ochrání toho,kdo ho drží v náručí.Ochranný štít zaktivuje,když ho chce napadnou nějaký démon nebo zlá bytost.
4)Přitahování:Přitahuje věci nebo osoby,může je přenášet i myšlenově.

Chris schopnosti

22. února 2008 v 16:14 Čarodějky
1)Přenášení:Touto schopností se může přenést kam chce.
2)Telekineze:Tata schopnost je stejná jako Pruina,akorát se s ní naučil i zabíjet.

Paige schopnosti

22. února 2008 v 16:13 Čarodějky
1)Přenášení věcí nebo osob:Touto schopností dokáže přenášet věci nebo osoby(světlonošsky).
2)Přenášení:Tuto schopnost používá,když se chce někam přenést.

Leo schopnosti

22. února 2008 v 16:12 Čarodějky
1)přenášení:Tata schopnost mu pomáhá se přemisťovat nrbo přemisťovat nevinné(je to světlonoš)
2)léčení:Touto schopností uzdravuje své svěřence nebo nevinné
3)zneviditelňování:Tuto schopnost použil jednou na boj s Titány.
4)Blesky:Tuto schopnost moc nepoužívá.Zabíjí tím démony(zabil jednou staršího,ale to byl v moc Barbase).
5)Ohnivá zem:Z rukou mu šlehá oheň.

Jakého jsi znamení

21. února 2008 v 21:04 Ankety
Klikni!
Jak často sleduješ Čarodějky.

21. února 2008 v 21:01 Ankety
Hlasujte.

Nejlepší seriál TV Nova

21. února 2008 v 21:01 Ankety
Hlasuj prosím!


Darril - Fotky

20. února 2008 v 18:50 Čarodějky

Videa - Malý Waytt a Chris (malý i velký)

17. února 2008 v 12:12 Čarodějky
Little Wyatt & Little Chris ~ do you believe in magic
Charmed ~ Twinkle twinkle little star Chris
Little Chris- Rockin' Robin
Wyatt & Chris Halliwell - The Charmed Brothers
Charmed Chris
Wyatt & Chris - Let them be little
Leo,Wyatt and Chris
Piper, Leo and Their Family
Wyatt & Chris's Song To Piper
Charmed - Piper and Chris - You Are My Sunshine
Charmed - Chris - Ooh Child
Charmed - Chris - Because of You
Charmed Chris Hero
charmed chris and wyatt
Charmed Chris and Wyatt Blood Brothers