Listopad 20071. - 8. série

28. listopadu 2007 v 16:39 Čarodějky
1. série
Poprvé se setkáváme se setrami Prue (nejstarší), Piper (prostřední) a Phoebe (nejmladší). Prue se živí jako asistentka v Buckland House, Piper jako šéfka restaurace QUAKE a Phoebe studuje. Po smrti jejich babičky se schází v domě a Phoebe objevuje Knihu Stínů, kde najde kouzlo na aktivaci Moci Tří. Toto kouzlo přečte aniž by věděla, že sestrám aktivuje moc. Prue jakožto nejstarší sestra získá moc pohybovat předměty (včetně lidí a zvířat) pomocí její mysli. Piper získá moc zmrazit čas a kohokoli (kromě démonů, kteří po minimální chvilce opět zpohybní) a Phoebe získá možnost vidění. A tak sestry nepřipravené na boj s démony, musí čelit mnoha démonům.
2. série
Sestry stále musí čelit útokům démonů. Stávají se z nich "celosvětově" známé Čarodějky (alespoň v podsvětí) a démoni se v podsvětí sázejí o to, kdo je dokáže zničit. Nikomu se to nedaří a sestry dále bojují o svůj život. Piper se rozchází s Danem a začína jí nový vztah se světlonošem všech sester Leem. Prue získává novou moc "Astrální projekce", která jí velmi pomáhá. Phoebe stále studuje. Nakonci série Piper a Leo odchází ke starším.
3. série
Sestry stále čelí útokům zla, ale bez třetí sestry Piper, která je stále s Leem u starších. Když se vrátí zjišťují, že se objevil zdroj a musí k soudu, kde se Phoebe seznamuje s démonem Colem, do kterého se zamiluje. Piper získává novou moc, molekulární urychlování (může cokoliv nechat vybuchnout) a Phoebe může levitovat. V půlce série se Piper vdá za Lea, Phoebe začne chodit s Colem a Prue se zamiluje. Sestry se dozvídají něco víc o své minulosti jejich rodu a dávnověké magii. Nakonec po boji se zdrojem umírá nejstarší ze sester Prue.
4. série
Phoebe a Piper se vyrovnávají se smrtí své sestry Prue. Piper to nese velmi těžce a uzavírá se do sebe. Když zkouší kouzlo na vyvolání své sestry (Krev za krev, volám tě....) a najde tak svou nevlastní sestru Paige, která po smrti Prue získala svou moc. Jako jediná se může přenášet díky tomu, že je napůl světlonoška. Piper jí nejdříve nechce přijmout do rodiny, ale nakonec dá na svou sestru Phoebe a Lea, kteří jsou s Paige šťastní a sestru přijme. Sestry v nové sestavě musí zabít zdoj, což se jim povede. Phoebe získá práci v The Bay Mirror, jako novinářka a bere si Colea, který se stává zdrojem a Phoebe jeho královnou. Sestry musí zastavit Colea a vrátit Phoebe k normálnímu životu Čarodějky. Phoebe přichází o své dítě, díky Séře....... V posledním díle se můžou sestry zbavit své moci, ale nakonec si vyberou cestu s Magií....
5. série
Sestry se sžijí opět do rodinného a šťastného života, který si přály. Phoebe se konečně rozvádí s Colem, který jí nepřastane dělat starosti. Sestry pořád čelí útokům z podsvětí a jsou čím dál silnější. Piper čeká dítě. Nakonci série zabijí sestry Colea, Piper se narodí syn Wyatt Matthew Halliwell, a přichází tajemný muž z budoucnosti.
6. série
Sestry stále bojují se zlem. Z Lea se stává starší a jeho vztah s Piper se rozpadá. Tajemný muž z budoucnost, Chris se nakonec ukazuje jako syn Piper a Lea a jako bratr Wyatta. Piper znovu otěhotní a narodí se jí syn Christopher. Gideon jde po Wyattovi, kterého nakonec zachrání Leo a vrátí se k Piper . Rodinka je opět šťastná.
7. série
Nový rok, nový život s novým dítětem. Rodinka je zase pohromadě a všichni jsou šťastní. Zabijí Barbase a statečně čelí dalším útokům zla. Wyatt je hodný, Leo se věnuje své rodině. V půlce série Leo přichází o schopnosti. Světlonošem sester se stává Paige. Sestry bojují se Zankouem, který jim ukradne Knihu Stínů a policie zjišťuje, že jsou Čarodějky. Sestry v boji se Zankouem musí změnit identitu......
8. série
Sestry začínají s novou identitou a s jiným jménem. Paige získává novou svěřeňkyni do péče, Billie Jenkinsovou, která hledá svou sestru Christy. Phoebe se zamiluje a vdá a bude dokonce i těhotná. . Sestry dále bojují s démony a statečně odolávají. Paige se zamiluje do policisty Henryho a řeknu mu, že je Čarodějka. Henry to přijímá a několik měsíců poté se vezmou. V 8. sérii bude Hrát Holly, Alyssa i Rose! Brian Krause (Leo) se objeví asi v 10 epizodách a Doriana Gregoryho (Darryla) v této sérii neuvidíme vůbec.S čarodějkami bude v této sérii "spolupracovat" nová čarodějnice Billie (Kaley Cuoco). Sestry na ní budou muset dohlížet.I nový herec nás v této sérii čeká a je to Jason Lewis (nejprve to měl být Mark McGrath)! Měl by navázat vážný vztah s Phoebe. Osmá série má mít stejně jako sedmá 22 epizod a měli by tam hrát populární a slavní herci. Jak jistě víte na konci 7. série vyletěl celý sklep domu Halliwellových do povětří. I přesto v něm budou sestry bydlet celou osmou sérii. Objevilo se spoustu dohadů o tom zda se v osmé sérii objeví Prue (Shannen Doherty). Podle Brada Kerna je to dost nepravděpodobné, ale stát se může všechno. Takže můžeme jen doufat.(Je mi to líto, ale více jsem k této řadě nesahnala, ale snad Vám to bude stačit)

Svatba Holly s Davidem

27. listopadu 2007 v 22:51 Čarodějky
Hollyina příprava na obřad. Svatba se konala 14. února 2004.
Nevěsta odpočívá a nabírá energii? Nebo si tu svatbu ještě rozmýšlí? :-)
A tady začíná obřad...
A tady se svatba odehrála...
A každá správná svatba musí končit svatební nocí, nebo ne? Tahle skončí tady:

Holly s Finleym v Malibu

27. listopadu 2007 v 21:50 Čarodějky
Přidávám starší fotky Holly se synem.
2. srpna 2006 v Malibu byla Holly s Finleym. Finley se narodil 26.4.2004. Holly se ve čtvrtek 26.10.2006 ve 12:57 narodil druhý chlapeček Riley Edward Donoho. Bohužel jsem nikde nesehnala fotky i durhého syna. Pokusím se je najít.

O Holly Marie Combs Donoho

27. listopadu 2007 v 21:31
Holly se narodila 3. prosince 1973 její patnáctileté matce Lauralei Combs a jejímu otci,který měl 17. Hollyini rodiče se rozvedli,když byly Holly 2 roky,protože byli velmi mladí a nesli manželství těžce, obzvláště s malou Holly. Její rodiči opustili střední školu a jak nejlépe mohli se o Holly starali. (Její tatínek pracoval v obchodě s krmením a její matka dostala práci u závodní dráhy Dela Mara a starala se o koně).

Holly se narodila v San Diegu-Kalifornii,ale stěhovala se do Manhattanu, New Yorku a když měla 8 let navštěvovala V New Yorku základní školu Beekman Hill. Poté se Hollyina matka rozhodla zaměřit ji na herectví.Hollyina matka dělala číšnici a modeling,aby splatila účty, zatímco její nevlastní otec - který si vzal její matku, když bylo Holly 12,pracoval jako barman. Všichni tři žili s babičkou Holly na jednom místě.Žili v dlouhé sérii malých garsonek.Nikdy nežili dlouho na jednom místě.
Holly šla na Dětskou odbornou školu,kde studovaly i jiné celebrity jako Sarah Michelle Gellar. Tam si Holly všimli filmoví manažeři pro její vyjímečné herecké schopnosti. Hollyina kariéra začínala v televizních reklamách a inzerátech tisku, když jí bylo deset.Ona se objevila v ' Walls of Glass' alias ' Flanagan ' (1985),ve kterém měla Hollyina matka Lauralei také roli. Její matka také hostovala v Charmed v epizodě 'Just Harried' (epizoda 3x15), 22 února 2001 jako dívka v baru. Lauralei nyní pracuje jako herečka a zpěváčka a žije v Texasu. Její nevlastní otec je hudebník a její biologický otec dělá strojnictví.

Hollyin velký zlom přišel v 18 letech v seriálu Picket Fences,kde hrála Kimberly Brock. Její první schůzka s Davidem E. Kelleyem nešla dobře. On řekl Holly,že nemá srdce k hraní Kimberly v Picket Fences. "Já jsem byla hrozně raněná a rozzlobená. Myslela jsem si, že byl jen zlý", říká Holly. Nakonec se rozhodl ji obsadit a přepsal charakter k Hollyině osobnosti,protože nebyl schopný najít někoho,kdo by Kimberly hrál. Kelley musel přesvědčit Holly,aby se přidala na jeho stranu. "Najednou nemůže najít někoho jiného a teď mám pravdu. Smutné!" Kelley nepřestával žádat Holly a ona nakonec souhlasila. "Já jsem měla docela běžný postoj," říká Holly. Byl to velmi úspěšný seriál - vyhrál čtrnáct ocenění Emmys ve čtyřech letech. Holly byla navrhnuta pro dvě SAG (Screen Actor's Gild) ceny, spolu se zbytkem obsazení Picket Fences, za nejlepší hru v televizním dramatu. Její výkon v pořadu jí vynesl uměleckou cenu za nejlepší mladou herečku v novém televizním seriálu v roce 1993. Když seriál skončil, Holly hrála i v mnoha jiných filmech.Nyní se těší obrovského úspěchu televizního seriálu Charmed,kde hraje Piper Halliwell. Je také od 5.série producent Charmed spolu s Alyssou Milano.

Dům Čarodějek

25. listopadu 2007 v 19:40 Čarodějky
Dům Halliwellů
Mapka spodní části domu
Kuchyně: ač se to nezdá, je kuchyně jednou z nejdůležitějších místností v celém domě. Kromě přípravy jídla a ranní konzervace u snídaně, tu sestry připravují i různé lektvary a kouzla.
Obývák: Trochu méně důležitá část domu, narozdíl od ostatních místností, zde sestry moc času netráví, respektive to není tolik vidět.
Předpokoj: Hned po půdě je to nejčastější místo boje se zlem a také místo, kde sestry většinou debatují nad tím, co mají udělat, aby jim ten škaredý démon nenantrhl zadnice ...
Vstup: Pokud chcete do domu, musíte právě tudy. Přes hlavní vchod chodí všechny návštěvi, sestřičky i démoni v prvních sériích (později už se teleportují, takže vchod ztrácí význam
Zimní zahrada: Zimní zahrada je jedna z nejkrásnějších místností domu, má prostorná okna a sestry v ní často ralaxují, ale sem-tam se zde i něco semele
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ částí domu, zde je uschována Kniha Stínů a sestry zde také mohou nejbezpečněji kouzlit, neboť na půdu není odnikud vidět. Nejčastěji se boj se zlem odehrává právě zde.
Dětský pokoj: Pokoj pro miminko je v prvním patře vedle pokoje Piper. Leo ho udělal z bývaloho šatníku, takže je hodně malinkatý.
Wyattův a Chrisův pokoj: Po narození Chrise, se chlapci přestěhovali do většího pokojíčku a šatník v Pipřině pokoji je opět jen šatníkem.
Pokoj Phoebe: Phoebin pokoj je prý nejchladnější místností v domě. Poté, co se Phoebe odstěhovala k Jasonovi do Honkongu, udělala z něj Piper velký dětský pokoj. Teď v něm zase bydlí Phoebe.
Pokoj Prue a později Piper: Největší soukromý pokoj v domě. V necelých prvních třech sériích ho obývala Prue. Po svatbě ho ale uvolnila Piper a Leovi, aby pro sebe hrdličky měli více prostoru a Piper přešly myšlenky na stěhování. V pozdějších sériích se vedle Pipeřiny postele často objevuje postýlka nebo ohrádka. Asi je jasné proč...
Pokoj Piper, Prue a později Paige: Pokoj s velmi pohnutou historií. Nejprve v něm bydlela Piper, ale později když se vdala, jí začal být těsný. Prue jí proto dala ten svůj a nastěhovala se do něj sama. Po její smrti ho Piper s Phoebe udržovaly dlouho netknutý, ale pak pochopily, že se musí pohnout dál a do pokoje se nastěhovala Paige, která ho komplet změnila k obrazu svému. Poté co se odstěhovala k Richardovi, udělala z pokoje Piper tělocvičnu. Teď v něm bydlí zase Paige.
Sklep: Není zase tak důležitou součástí domu. Je pod ním uvězním stínový démon Bubelák. Skrývala se tam Piper, když dostala novou schopnost molekulárního urychlování, a Phoebe, když se stala empatičkoku. Prue v něm měla temnou komoru a Phoebe si do něj dala boxovací pytel a cvičila tam s Colem. Taky jsou tam pojistky a hlavní uzávěr vody a plynu.
Pokojíčky:


Mark Harmon - Životopis

24. listopadu 2007 v 23:10 Hon za svobodou
Profese: Herec
Datum narození: 02.09.1951
Místo narození: Burbank, Kalifornie, USA
Znamení: Panna
Životopis:
Filmografie:
2004Hon na svobodu (Chasing Liberty) ...President James Foster
2003Mezi námi děvčaty (Freaky Friday) ...Ryan
2002Local Boys ...Jim Wesley
2001Nenechám tě odejít (And Never Let Her Go) ...Thomas Capano
2001Crossfire Trail ...Bruce Barkow
2000For All Time ...Charles Lattimer
2000Amati Girls, The ...Lawrence
1999Gaia Symphony II ...Voice over
1998Strach a hnus v Las Vegas (Fear and Loathing in Las Vegas) ...Magazine Reporter at Mint 400
1997First to Go, The ...Jeremy Hampton
1997Casualties ...Tommy Nance
1995Magic in the Water ...Jack Black
1995Original Sins ...Johnathan Franye
1995Poslední smích (The Last Supper) ...Dominant Male
1995Charlie Grace ...Charlie Grace
1994Takoví normální zabijáci (Natural Born Killers) ...Mickey Knox in Wayne Gale's Reconstruction
1994Wyatt Earp (Wyatt Earp) ...Johnny Behan
1991Fourth Story ...David Shepard
1991Shadow of a Doubt ...Charles
1991Long Road Home ...Ertie Robertson
1991Dillinger ...John Dillinger
1991Reasonable Doubts ...Det. Dicky Cobb
1991Cold Heaven ...Alex Davenport
1990Till There Was You ...Frank Flynn
1989Worth Winning ...Taylor Worth
1988Stealing Home ...Billy Wyatt
1988Pevnost (The Presidio) ...Jay Austin
1987Summer School ...Mr. Freddy Shoop
1987After the Promise ...Elmer Jackson
1987Dear America: Letters Home from Vietnam ...
1986Prince of Bel Air ...Robin Prince
1986Deliberate Stranger, The ...Ted Bundy
1986Let's Get Harry ...Harry Burck Jr.
1984Tuareg - Il guerriero del deserto ...Gacel Sayah
1983Intimate Agony ...Tommy
1982St. Elsewhere ...Dr. Robert 'Bobby' Caldwell (1983-1986)
1981Goliath Awaits ...Peter Cabot
1980Flamingo Road ...Fielding Carlyle
1980Dream Merchants, The ...Johnny Edge
1979240-Robert ...Deputy Dwayne Thibideaux (1979-1980)
1979Po dobrodružství Poseidonu (Za dobrodružstvím Poseidonu) (Beyond the Poseidon Adventure) ...Larry Simpson
1978Little Mo ...Norman Brinker
1978Přijíždí jezdec (Comes a Horseman) ...Billy Joe Meynert
1978Centennial ...Kapitán John McIntosh
1978Getting Married ...Howie Lesser
1977Eleanor and Franklin: The White House Years ...Robert Dunlap

Jeremy Piven - Životopis

24. listopadu 2007 v 23:05 Hon za svobodou
Profese: Herec
Datum narození: 26.07.1965
Místo narození: New York City, USA
Znamení: Lev
Životopis:
Pochází z herecké rodiny. Vyrůstal v illinoiském Evanstonu, kde jeho rodiče Byrne a Joyce Hiller Pivenovi vedli herecké studio Piven Theater Workshop, jehož frekventanty byli např.John a Joan Cusackovi, Rosanna Arquetteová a Aidan Quinn. Absolvoval Drake University v Iowě a New York University.

Hereckou průpravu získal nejprve u rodičů, pak studoval v newyorském Eugene O'Neill Theatre Center v connecticutském Waterbury a v londýnském National Theater.

Stal se členem známého improvizačního divadelního souboru Second City v Chicagu. Roku 1988 založil v Chicagu spolu se svým dlouholetým přítelem Johnem Cusackem společnost The New Criminals Theater Company, v níž působí nejen jako herec (Strach a hnus v Las Vegas, Peacekeeper, Methusalem, Knuckle, Macbeth), ale i jako producent.

Uplatnil se v TV seriálech Carol & Company (1990-91) The Larry Sanders Show (1992-93), Ellen.(1994-98), Pride & Joy (1995) a Cupid (1998, Bůžek lásky - ČTV) a jako host se objevil v sitcomech Seinfeld, Love and Hope (Láska a naděje), Small Sacrifices (Malé oběti), Chicago Hope (Nemocnice Chicago Hope - ČTV), Grace Under Fire (Grace v jednom bytě - ČTV) a Will & Grace.

První zkušenosti před film. kamerou sbíral od pol. 80. let v melodramatech a komediích ze studentského prostředí. Ve velkých hollywoodských filmech (např. Bílý palác, Singles, Rapsodie v Miami, Nelítostný souboj) se musel spokojit jen s malými party, větší příležitosti dostal v nízkorozpočtových filmech.

Jeho první hvězdnou rolí byla postava anarchistického studenta Jamese Andrewse, přezdívaného Droz, který poodhalí ústřednímu hrdinovi (Chris Young) všechny peripetie univerzitního života, v satirické komedii PCU - Univerzita nebo klášter (r. H. Bochner).

Jeho starší sestra Shira s věnuje divadelní režii v New Yorku.
Filmografie:
2006Keeping Up with the Steins ...Adam Fiedler
2004Hon na svobodu (Chasing Liberty) ...Alan Weiss
2003Mládí v trapu (Old School) ...Dean Gordon 'Cheese' Pritchard
2003Scary Movie 3 (Scary Movie 3) ...Ross Giggins
2003Porota (Runaway Jury) ...Lawrence Green
2002Me and Daphne ...Interviewer
2002Highway ...Scawldy
2001Černý jestřáb sestřelen (Black Hawk Down) ...CWO Cliff 'Elvis' Wolcott
2001Lásce na stopě (Serendipity) ...Dean Kansky
2001Křižovatka smrti 2 (Rush Hour 2) ...Versace Salesman
2000Akce Pelikán (Crew, The) ...Det. Steve Menteer
2000Red Letters ...Thurston Clarque
2000Otec rodiny (Family Man, The) ...Arnie
1999Partners ...Nick
1998Very Bad Things ...Michael Berkow
1998Phoenix ...Fred Shuster
1997Sběratel polibků (Kiss the Girls) ...Henry Castillo, LAPD
1997Just Write ...Harold McMurphy
1997Jasný terč (Grosse Pointe Blank) ...Paul Spericki
1997Livers Ain't Cheap ...John
1997Don King: Only in America ...Hank Schwartz
1996E=mc2 ...Dr. Paul Higgins
1996Larger Than Life ...Walter
1996Layin' Low ...Jerry
1995Dr. Jekyll and Ms. Hyde ...Pete Walston
1995Rapsodie v Miami (Miami Rhapsody) ...Mitchell
1995Pride & Joy ...Nathan Green
1995Nelítostný souboj (Heat) ...Dr. Bob
1994Twogether ...Arnie
1994Ticket, The ...Miles Mountjoy
1994PCU - Univerzita nebo klášter (PCU) ...James 'Droz' Andrews
1994Floundering ...Guy
1994Car 54, Where Are You? ...Herbert Hortz
1993Twenty Bucks ...Nervous Quick-Mart Clerk
1993Rozsudek noci (Judgment Night) ...Ray Cochran
1992Body Chemistry II: The Voice of a Stranger ...Patrolman
1992There Goes the Neighborhood ...Albert Lodge
1992Mladí (Singles) ...Doug Hughley
1992Hráč (The Player) ...Steve Reeves
1992Bob Roberts (Bob Roberts) ...Candle Seller
1991Rugrats ...Additional Voices
1990White Palace ...Kahn
1990Grifters, The ...Sailor - Freshman
1990Carol & Company ...Skit characters
1989Elvis Stories ...Lenny
1989Řekni cokoliv... (Say Anything...) ...Mark
1986One Crazy Summer ...Ty
1986Lucas ...Spike

Annabella Sciorra - Životopis

24. listopadu 2007 v 23:00 Hon za svobodou
Profese: Herečka
Datum narození: 24.03.1964
Místo narození: Wethersfield, Connecticut, USA
Znamení: Beran
Životopis:
Po předcích má velmi smíšenou krev. Její matka, módní návrhářka, je Francouzka, zatímco otec, veterinář, je kubánsko-italského původu.

Vyrůstala v manhattanské čtvrti Upper East Side. Ve třinácti letech začala navštěvovat herecké kurzy Dennise Moorea v prestižním HB Studiu a později studovala na American Academy of Dramatic Arts.

Účinkovala na mimobroadwayských scénách, mj. ve Williamsově Sestupu Orfea, Ingeho Autobusové zastávce a Čechovově Třech sestrách. Roku 1984 založila vlastní divadelní soubor The Brass Ring Theatre Company, v němž režírovala několik her.

Od konce 80. let nalezla uplatnění ve filmu, kde byla nejprve obsazována do vedlejších rolí manželek hlavních hrdinů. Velký úspěch zaznamenala úlohou Američanky italského původu Angely Tucciové, jejíž poměr se šťastně ženatým černošským architektem (Wesley Snipes) vyvolá řadu problémů v rodinách obou partnerů, v milostném dramatu Horečka džungle (r. S. Lee).

Velkou příležitost dostala v psychothrilleru Ruka na kolébce (r. C. Hanson), kde ztělesnila matku Claire Bartelová, jejíž rodinu ovládne mladá psychopatická chůva (Rebecca De Mornayová). V prosinci 1999 se představila v jedné z hlavních rolí v mimobroadwayské inscenaci komedie Bryana Goluboffa Shyster.
Filmografie:
2004American Crime ...Jane Berger
2004Madam's Family: The Truth About the Canal Street Brothel, The ...Jeanette Maier
2004Hon na svobodu (Chasing Liberty) ...Cynthia Morales
2003Queens Supreme ...Judge Kim Vicidomini
2001Domenica ...Betib??
2001Jenifer ...Meredith Estess
2000Sam the Man ...Cass
2000Dnes nebo nikdy (Once in the Life) ...Maxine
2000King of the Jungle ...Mermaid
1998Jak přicházejí sny (What Dreams May Come) ...Annie Collins-Nielsen
1998New Rose Hotel ...Madame Rosa
1997Highball ...Molly
1997Asteroid (Asteroid) ...Dr. Lily McKee
1997Mr. Jealousy ...Ramona Ray
1997Little City ...Nina
1997Destination Anywhere ...Dorothy
1997Země policajtů (Cop Land) ...Liz Randone
1996Innocent Sleep, The ...Billie Hayman
1996Funeral, The ...Jean
1995Favorite Deadly Sins ...Brenda
1995Addiction, The ...Casanova
1993Night We Never Met, The ...Ellen Holder
1993Romeo Is Bleeding ...Natalie Grimaldi
1993Mr. Wonderful ...Leonora
1992Whispers in the Dark ...Ann Hecker
1992Ruka na kolébce (The Hand that Rocks the Cradle) ...Claire Bartel
1991Tropická horečka (Jungle Fever) ...Angie Tucci
1991Prison Stories: Women on the Inside ...Nicole
1990Cadillac Man ...Donna
1990Zvrat štěstěny (Reversal of Fortune) ...Sarah
1990Vnitřní záležitosti (Internal Affairs) ...Heather Peck
1988Fortunate Pilgrim, The ...Octavia

Matthew Goode - Životopis

24. listopadu 2007 v 22:51 Hon za svobodou
Profese: Herec
Datum narození: 03.04.1978
Místo narození: Exeter, Devon, Anglie
Znamení: Beran
Životopis:
Filmografie:
2006Copying Beethoven ...Martin Bauer
2005Svatba ve třech (Imagine Me & You) ...
2005Match Point - Hra osudu (Match Point) ...Tom Hewett
2004Hon na svobodu (Chasing Liberty) ...Ben Calder
2004He Knew He Was Right ...Brooke Burgess
2003Inspector Lynley Mysteries: A Suitable Vengeance, The ...Peter Lynley
2003Al sur de Granada ...Gerald Brenan
2002Confessions of an Ugly Stepsister ...Casper

Mandy Moore - Životopis

24. listopadu 2007 v 22:45 Hon za svobodou
Profese: Herečka, zpěvačka
Datum narození: 10.04.1984
Místo narození: Nashua, New Hampshire, USA
Znamení: Beran
Životopis:
Mandyina kariéra modelky začala v roce 2001, kdy ji bylo 16 let. Když se s otcem vracela z dovolené z Hawaje, tak si ji na letišti všiml hledač talentů a nabídl ji místo v modelingové agentuře. Mandy Moore neváhala, domluvila se s otcem a začla jezdit po světě v okruhu New York-Sydney-Tokyo-Milano, atd.

V roce 2005, v jejích 19 letech ji do miss přihlásil její kamarád Román Fonseca a během soutěže se stala miláčkem poroty i diváků a získala oba tituly (titul Miss a Miss sympatie). Diváky ohromila tak, že dostala celých 70% hlasů! Stala se tak 1. historickou miss PlanetSims. Můžete ji vidět také v Miss World, kam díky výhře Miss postoupila. O jejích soupeřkách se právě rozhoduje.

Mandy Moore pochází z Austrálie, má jenom otce a jednu sestru, za kterýma se ráda vrací. Mandy je v současné době bez přítele, ale určitě se brzo najde někdo, kdo by ji obejmul, protože jedině tak se prý cítí v bezpečí.

Nedávno Mandy začala s kariérou zpěvačky, nazpívala píseň Someone like me a k tomu natočila úspěšný klip! V kariéře zpěvačky prý určitě chce pokračovat, protože to byl vždycky její sen.
Filmografie:
2007Vdáš se, a basta! (Because I Said So) ...Milly
2006American Dreamz ...Sally Kendoo
2006Southland Tales ...Madeline Frost-Santaros
2005Rychlý Stripes (Racing Stripes) ...Sandy
2004Hon na svobodu (Chasing Liberty) ...Anna Foster
2004Černá ovce (Saved!) ...Hilary Faye
2003Láskou praštěná (How to Deal) ...Halley Martin
2002Dlouhá cesta (Walk to Remember, A) ...Jamie Sullivan
2002Sladkých 17 (Try Seventeen) ...Lisa
2002Kingdom Hearts ...Aerith Gainsborough
2001Deník princezny (Princess Diaries, The) ...Lana Thomas
2001Dr. Dolittle 2 (Dr. Dolittle 2) ...Girl Bear Cub
2000Magic Al and the Mind Factory ...Brittany Foster
1996Street Rats ...
Diskografie:
2003Coverage
2001Mandy Moore
2000I Wanna Be With You
1999So Real

Hon za svobodou - O čem to je

24. listopadu 2007 v 22:38 Hon za svobodou
Originální název: Chasing Liberty
Typ filmu: Komedie
Rok výroby: 2004
Hrají: Mandy Moore , Jeremy Piven , Annabella Sciorra , Mark Harmon , Matthew Goode , Tony Jayawardena , Jeremy Piven , Terence Maynard , Lewis Hancock , Garrick Hagon , Zac Benoir , Robert Ashe , Brian Caspe , Frantisek Cerny , Milan Cimfe , Pavel Karlik , Petr Meissel , Maurizio Dal Corso , Jan Pavel Filipensky , Jan Kuzelka , Nial Iskhakov , Adrian Bouchet , David Maj , Dusan Fager , Dennison Betram , Zdenek Hamovz
Popis:
V životě Anny je spousta mužů. A všichni mají sluchátka a nosí zbraně. Jsou to totiž tajní agenti, jejichž úkolem je zajistit nejvyšší ochranu dceři nejvlivnějšího muže země, prezidenta Spojených států. A Annino přání žít normální život -náctileté dívky, se zdá být nesplnitelné.
Jenže ona chce být jen sama sebou. Hlavní roli Anny hraje talentovaná herečka a zpěvačka Mandy Moore ("Láskou praštěná"), pro níž je tento film debutem v kategorii romantických komedií. Anně se jednou podaří přimět svého tátu (Mark Harmon), aby jí během návštěvy hudebního klubu doprovázeli pouze dva členové ochranky než obvyklá mnohočlenná sestava. Když však dorazí do klubu a zjistí, že otec slib nedodržel, zbaví se agentů a zmizí s Benem, pohledným fotografem, s nímž se právě seznámila. Anna Benovi neprozradí, kdo je. Ale také Ben má své tajemství...

Bankovky s Holly

24. listopadu 2007 v 11:11 Čarodějky


Holly Marie Combs Donoho s Finleym Arthurem

22. listopadu 2007 v 22:10 Čarodějky
FANOUŠEK ČARODĚJEK

Michael Johnson - Fotky

22. listopadu 2007 v 22:06 US5