O Holly Marie Combs

14. října 2007 v 19:43 |  Čarodějky
Holly Marie Combs - BIOGRAFIE
Jméno : Holly Marie Combs (Donoho?)
Narozena : 3. prosince 1973
Místo narození : San Diego, Californa
Barva Očí: Hnědá
Výška : 1,55 m
Rodiče : Lauralei Combs
Znamení: Střelec
Náboženství: Protestantské
Auto : Volkswagen
Oblíené jídlo: Italské
Studia: Professional Childrens School, New York
Koníčky : Koně, zahradničení
TETOVÁNÍ
BIO:
Holly Marie Combs se narodila třetího prosince 1973 v San Diegu.Když jí bylo 8 přestěhovala se se svoji matkou do NEW YORKU. Tam stuhovala herectví na Profesionální dětské škole, aby následovala svou matku, která je herečka. Hollyina kariéra začala když jí bylo pouhých 10let, když začala natáčet televizní reklamy. Její první filmová role byla v "Sweet Hearts Dance" (Tanec sladkých srdcí) s Donem Johnsonem a Susan Sarandonovou.
V roce 1989 hrála dívku jménem Jenny kterou požádal o ruku Tom Cruise ve filmu "Born on the Fourth of July" (Narozen 4. července). Poté jí David E.Kelly nabídl roli Kimberly Brock v seriálu "Picket Fences". Věří se, že toto byl zlomový okamžik v kariéře Holly. Po ty 4 roky co hrála Kimberly stačila také natočit filmy jako "A perfect Stranger" (Perfektní cizinec), "A reason To belive" (Důvod k víře), "Sins of Silence", "Daughters" (Dcery) a "Love´s Deadly Triangle" (Smrtelný trojůhelník lásky).
V roce 1993 potkala Briana "Bugsy" Smithe v Las Vegas a provdala se za něj po 8 dnech známosti ačkoliv s tím její matka nesouhlasila.Jejich manželství vydrželo 4 roky. Po rozvodu se zasnoubila s učitelem ze základní školy Stormem Lyndonem, kterého potkala na dovolené v Mexicu kde byla se svou nejlepší přítelkyní Shannen Doherty (pozn.př.:Prue z Čarodějek). Ale nyní chodí s Daviden Donohenem.
Roku 1998 jí byla nabídnuta role prostřední sestry Piper Halliwell v seriáli Aarona Spellinga "Charmed" (Čarodějky). V tomto seriálu zároveň účinkovala jako Prue Hallivell-nejstarší sestra-Shannon Doherty, která je blízkou přítelkyní Holly.
Holly která miluje zvířata vlastní 13 mazlíčků: 3 psy - německého ovčáka Travise, Hugo a Lolu (které dostala od matky Alyssy), 2 kočky Blue a Selenu, 4 ptáčky (dva z nich se jmenují Lollipop-lízátko a Flower-kytka), milované koně Jesse, Jakea a Jezebal a 2 křečky (jeden z nich nemá nohu a druhý je hrooooozně tlustý).
Kromě zvířat Holly miluje svou zahrádku ale nyní žíje v L.A.
HOLLY 26.DUBNA 04 PORODILA ZDRAVÉHO CHLAPEČKA A POJMENOVALA JEJ FINLEY ARTHUR DONOHO.:o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama